Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elhívnátok az apátokat a...

Ti elhívnátok az apátokat a diplomaosztótokra, ha ilyen lenne a viszony köztetek?

Figyelt kérdés

Röviden: szüleim 8 éves koromban elváltak, anyámmal maradtam, apám pedig szépen lassan teljesen eltűnt az életemből. Én mindent megtettem, hogy tartsam a kapcsolatot vele, de folyton elfordult tőlem, ő soha semmilyen alkalomból nem keresett, nem hívott fel, nem írt üzenetet, nem reagált az én üzeneteimre sem.

Kapcsolatunkban soha nem volt konfliktus, nem vitatkoztunk, egyszerűen csak "lemondott" rólam. A háttérben áll még az élettársa is, akit nagyon zavar, hogy itt vagyok én az előző házasságból, valószínűleg ő is manipulálja apámat.

Mégis, valahol szeretném, ha egyszer még jóra fordulna a kapcsolatunk, talán ez a meghívás egy fontos lépés lenne efelé. Ti mit tennétek, elhívnátok őt? És szerintetek el is jönne?

Köszönöm a válaszokat.



2013. jún. 25. 22:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es: És ha apádnak lesz egy új élettársa megint elhajít majd mint egy megunt játékot?


Az ilyet sose értem.

2013. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem törődött veled, nincs része abban, hogy sikerült eljutnod a diplomáig.

Én biztos, hogy nem hívnám meg.

2013. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha elhívnád és visszautasítást kapnál,saját magadnak okoznál vele fájdalmat és csalódnál,szóval én sem javaslom.
2013. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Végül nem hívtam meg és nem bántam meg. Nagyon jól éreztem magam azon a napon a szeretteimmel. Utólag pedig nagyon örülök, hogy nem hívtam meg, mert azóta két nagyon szemét húzása volt velem szemben.

Egyedi eset, de hátha segít valaki másnak is, aki hasonló dolgokon gondolkodik. :)

2013. nov. 7. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!