Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözzek el? Mit tegyek?

Költözzek el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesanyámról lenne szó. Elviselhetetlen. A probléma, hogy nagyon durván nagyképű, és lenéző velem szemben. Minden téren, én vagyok akin csattannak a dolgok. Nem fizikailag néz le, nem dolgoztat, annál sokkal bántóbb amit tesz. Édesapám nem szól bele, inkább kimegy ha vita van. Csak hogy tudjátok mire vélni a dolgot a mai nap mitörtént:

Itt volt barátnőm, nagyon szeretjük egymást, és sokat nevet ha velem van. Miután elment, bementem anyunak köszönni hogy megjöttem. Ő ezzel fogadott:


Idefigyelj: Nembírom elviselni ezt a nyihogást úgyhogy moderáljatok magatokon légyszives.


Aztán sütöttem kaját, mondtam neki hogy az olajat nem öntöttem ki, mert kell még holnap is. Be mentem, hogy szeretnék valamit mondani, mire ő: " jajj hagyjál már, menjél ki innen.."


Nem csak velem ilyen, hanem úgy átlagban is. Volt hogy felhívott egy szám, tévesen, és mondta hogy elnézést a félre tárcsázásért, csak azt akartam közölni XY-al hogy meghalt a fiam.. Mire én, őszinte részvétem, semmi gond, visszhall.. Elmesélem anyámnak mire ő : Miért nem mondtad hogy ANYÁD, és tetted le.. Komolyan mit tegyek?!


2013. jún. 10. 21:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem igen hiszem.
2013. jún. 10. 21:54
 12/13 anonim ***** válasza:
6%

Hé, azért nyugi, nem annyira vészes ám a helyzet anyuddal! Kicsit besokallt, a franc se tudja a munkahelyén mennyi csesztetést kell lenyelnie, lehet, hogy már azt is unja, hogy apud "teszetoszáskodik", vagy egyszerűen csak fáradt és nem tudja magát rendesen kipihenni. Aztán lehet, hogy tényleg a klímax miatt ilyen.


A barátnőd nyihogására is egész jól reagált, mi lett volna, ha beront a szobádba és ordít veletek, hogy ne nevessen ennyire a kislány. Gondolj bele, az milyen égő lett volna! Ő megvárta, míg elment a kislány, és te hazaértél, és csak akkor szólt.


Ilyenek miatt ne járjon a fejedben az elköltözés, tuti, hogy hamarosan rendbe jönnek a dolgok. Szerintem Te most egy érzékenyebb időszakban vagy, ezért minden apróságot bántásnak veszel, pedig hidd el, hogy semmi ilyesmi nincs a háttérben. Biztos, hogy tök normális az anyukád, csak kicsit kifáradt.

2013. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Anyád nem normális. Keress munkát, költözz el. Ez a megoldás. Gondolkodni egy kicsit, hogy talán néha nem kéne így viselkednie veled, akkor fog, ha pár hónapon keresztül szinte alig lát. Nálunk ugyanez volt a helyzet, és le is léptem, amint lehetett. Mostanában gyakrabban találkozunk, és mivel tudja, hogy nem vagyok hozzákötve, mint egy kis rabszolga, akivel bármit meg lehet csinálni, hanem bármikor elveszíthet, érdekes módon képes rá, hogy szeressen és rendesen viselkedjen velem... ha nem is mindig, azért kicsit többször.
2013. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!