Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Költözzek el? Mit tegyek?

Költözzek el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesanyámról lenne szó. Elviselhetetlen. A probléma, hogy nagyon durván nagyképű, és lenéző velem szemben. Minden téren, én vagyok akin csattannak a dolgok. Nem fizikailag néz le, nem dolgoztat, annál sokkal bántóbb amit tesz. Édesapám nem szól bele, inkább kimegy ha vita van. Csak hogy tudjátok mire vélni a dolgot a mai nap mitörtént:

Itt volt barátnőm, nagyon szeretjük egymást, és sokat nevet ha velem van. Miután elment, bementem anyunak köszönni hogy megjöttem. Ő ezzel fogadott:


Idefigyelj: Nembírom elviselni ezt a nyihogást úgyhogy moderáljatok magatokon légyszives.


Aztán sütöttem kaját, mondtam neki hogy az olajat nem öntöttem ki, mert kell még holnap is. Be mentem, hogy szeretnék valamit mondani, mire ő: " jajj hagyjál már, menjél ki innen.."


Nem csak velem ilyen, hanem úgy átlagban is. Volt hogy felhívott egy szám, tévesen, és mondta hogy elnézést a félre tárcsázásért, csak azt akartam közölni XY-al hogy meghalt a fiam.. Mire én, őszinte részvétem, semmi gond, visszhall.. Elmesélem anyámnak mire ő : Miért nem mondtad hogy ANYÁD, és tetted le.. Komolyan mit tegyek?!


2013. jún. 10. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legyél vele türelmes, biztos klimaxol.
2013. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De már egyszerűen nem bírom ki.. 2 éve ez megy, két éve minden áldott nap.. ja nem, hazudok. volt talán 1 hónap szétszórva mikor megvoltunk..
2013. jún. 10. 21:20
 3/13 anonim ***** válasza:
ha van rá lehetőséged, költözz el..
2013. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Ez miota tart?
2013. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megmondani nem tudom pontosan mióta tart.. szerintem középiskolás éveim óta biztos, mióta úgy komoylabban látom a világot, és úgymond felfogom mi megy végbe körülöttem azóta.. 19 éves leszek..
2013. jún. 10. 21:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez orvosi eset, valószínű az idegosztályon köt ki. Nagynéném is így viselkedett majd a végén totál bekattant ami miatt idegösszeomlása volt teljesen. Sokáig volt a Neurológián ezzel majd egyből a pszichiátriára vitték még 2-3 hétre. Lehet hogy úgy lesz a jobb ha elköltözöl de ha baj van akkor sem árt ha otthon van valaki. Ha ő egyedül lenne otthon ha te elmész akkor maradj ott vele, de tartsd a távolságot és ennyi. Nem tudom igazából, de ilyen esetben azért nem feltétlen kellene teljesen magára hagyni.
2013. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Apa is velünk lakik, ő viszont teljesen nyugodt.. sokszor volt rá példa hogy Anya azon akadt ki, hogy apám alszik, nem csinál semmit.. meg ilyenek, meg például most, hogy apa itthon hagyta a telefonját, visszajött erre anyám: Ha ez az ember nem lenne kikéne találni, egésznap nyugtatókon élek már tőletek..
2013. jún. 10. 21:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ugy tunik, hogy idegrendszeri problemaval kuzd. Kar, hogy edesapad nem tesz semmit...
2013. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem cseszteti apád a háttérben, csendben? Mert nagyon arra bűzlik...
2013. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudna szerintem ő sem, ha leülünk megbeszélni, anyu inkább unja..
2013. jún. 10. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!