Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Mindjárt sírok

Mit csináljak? Mindjárt sírok

Figyelt kérdés

Felvettek egy iskolába egy két tannyelvű osztályba. Csakhogy ma felhívta az igazgató az anyámat és elnézést kért, mert tévedés történt, ugyanis megtudták, hogy én németes voltam egész általános iskolában és legalább egy alapszintű angol tudásomnak lenni kéne, hogy az angolos két tannyelvűben lehessek és mondta, hogy ha szeptemberig mondjuk járnék angol tanárhoz vagy ilyesmi, meg tudnánk oldani, erre az anyám leállt ott magyarázni, hogy nem dehogyis, én biztos nem tudok annyit megtanulni nyári szünet alatt meg amúgy se fizetné ki nekem.

Az egyik az, hogy azt a pár ezer Ft-ot miért sajnálja rám költeni?? Nem veszi észre, hogy a továbbtanulásom, az ÉLETEM függ ettől??

A másik meg az, hogy itt van baßzameg, a családban mindenki megmondta anyámnak még elsőben, amikor el kellett dönteni, milyen nyelvet fogunk tanulni, hogy ne németre írasson be, mert az angollal többre megyek, de neeeem, szerinte a német nyelvvel többre megyek, a nagy f.szt.

És most az anyám miatt lehet, hogy nem is fognak felvenni.

Mit csináljak?? Én mondtam neki, hogy de nyáriszünetben tanulhatnék angolt, az alsós tanárunk fia is németes volt és amikor elment gimnáziumba, szintén egy angol két tannyelvű osztályba, nyári szünetben angolt tanult és felzárkózott a többiekhez, akkor ez nekem is sikerülne, de nem engedi.

Mit csináljak?


2013. máj. 30. 17:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
35%
Nyelvtanuláshoz nem kell tanár (legalábbis ha angolról van szó), a megfizethető tanár meg amúgy is inkább csak akadályoz.
2013. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Te jó isten! Ez nagyon hülyeség én egy mukkot nem tudok angolul még is angol-magyar két tannyelvűbe megyek... na mind1. Szerintem mond meg anyudnak hogy te nagyon szeretnél oda menni, és amit itt le írtál azt is mond meg neki de nem ilyen szavakkal, mond hogy a tanulásra sose sajnálja a pénzt, meg persze rád, és tényleg apait anyait bele fogsz adni ha ebbe bele megy. Ha meg nem érti meg, mond apukádnak talán ő jobban meg tudja győzni anyudat, nálam legalábbis ez mindig beválik. :) Sok sikert
2013. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De hát tanár nélkül hogy tanuljak?
2013. máj. 30. 17:43
 4/38 anonim ***** válasza:
38%
Menj el diákmelózni és fizesd ki magadnak, ez nem megoldható?
2013. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Köszi amúgy a válaszokat..

Második, jó neked. Egyébként én is úgy tudtam eddig, hogy külön csoportokba lesznek azok, akik eltérő szinten beszélnek angolul és akik mondjuk még csak most kezdik, azokkal az alapoktól veszik. De nem. :S

2013. máj. 30. 17:45
 6/38 A kérdező kommentje:
15 évesen lehet diákmelózni?
2013. máj. 30. 17:45
 7/38 anonim ***** válasza:
50%
nem csak 16tól lehet
2013. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
70%
2013. máj. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egy darab angol könyvem volt minden mást videókból és online szótárakból tanultam.
2013. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
38%
Biztos, hogy nem. Én 15 évesen már egy nyarat végigdolgoztam egy gyárban, kiközvetítettek.
2013. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!