Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinálhatnék? Mindjárt...

Mit csinálhatnék? Mindjárt sírok!?

Figyelt kérdés

Tegnap óta hihetetlenül fáj alul a jobboldala az állkapcsomnak.Van ott egy fogam,amelyik érzékeny a hidegre/melegre,és kb havonta egyszer kétszer szokott fájni,de ez most nagyon rossz.Érzem hogy be van gyulladva.Aludni is alig tudtam,mert óránként felébredtem...még rémálmaim is voltak -_-"

Nem akarok dokihoz menni.Mit lehet ilyenkor tenni,vagy egyátalán mitől van?


2010. aug. 24. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább szenvedsz mint megmutasd orvosnak...

Ha van otthon Donalgin vegyél be egyet (az gyulladás csökkentő és fájdalomcsillapító is), de orvoshoz menj el, mert ha sokáig húzod, akkor menthetetlen lesz a fogad és ki kell húzni.

2010. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindenképp menj doktorhoz,mert ez egyre rosszabb lesz majd. A fogorvost mindenki szereti elkerülni,de nem éri meg. :S
2010. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha hátsó fog és szájzárat kapsz miatta, még rosszabb lesz elmenni fogorvoshoz. Szenvedhetsz otthon is, de inkább kéne venni egy nagy levegőt és túlesni rajta.
2010. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, elhiszem,hogy félsz, de képzeld el milyen jó lesz utána, mivel gyulladt a fogad, egyelőre hozzá nyúlni sem fog, de ne szenvedj és cselekedj, kitartást:)
2010. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
menj el fogorvoshoz, max házipraktikáknál tudom ajánlani ha meleg sót öntesz egy textil pelenkába és ha jó meleg, azt tartsd az arcodhoz, ahol fáj a fogad
2010. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta már elmentem.Doki elküldött panorámaröntgenre,szájsebészetre,de mikor ott a dokinak elmondtam,hogy mi a szitu,csak nézett....megcsinálták azért a röntgent,de semmi.És azt hitték,hülye vagyok,hogy ilyenért elmentem....annyit mondott,hogy szedjem addig a fájdalomcsillapítót amíg el nem múlik....Végülis elmúlt,de kb egyhónapig nyomtam magamba a gyógyszert :S
2010. nov. 7. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!