Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért nem ölelnek...

A szüleim miért nem ölelnek meg kb soha?

Figyelt kérdés

Pedig szeretnek, de csak puszival köszönünk mindig...pedig olyan jól esne néha :(

Mi lehet ennek az oka?


2013. máj. 21. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Öleld meg Te őket. :) És biztos visszaölelnek. Nekem egyik szülőm sem volt ölelgetős, és én sokat bújtam a karjukba, és akkor megöleltek - ha már ott vagyok. A saját gyermekemet állandóan ölelgetem, amikor csak érem, szerintem ő már únja is.
2013. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
hany eves vagy? lehet hogy ugy erzik hogy mar nincs ra szukseged. :( 24L
2013. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok. Pedig igénylem az ölelést...volt már, hogy rászántam magam, hogy na most megölelem őket, de nem ment...annyira távoli, nehéz és szokatlan dolognak tűnik, hogy még nem tudtam megtenni, de akarom és vágyom rá sokszor.

Utoljára sztem kicsi gyerek koromban öleltek meg(de arra sem emlékszem igazán), azóta soha :(

2013. máj. 21. 22:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ölelős típus, ez van. Van, aki puszit is csak születésnapon és karácsonykor ad, szeretettől függetlenül.
2013. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En is pont igy vagyok apukammal, es az a legrosszabb, hogy en tole varom es vagyom ra, de megtenni nem merem vagy nem is ez a jo szo ra. Olyan kenyelmetlen es fura, tavoli, mint ahogy irtad. Pedig en masokat-a baratomat pl- 24oraban olelgetem.. Nem tudom apaval miert nem megy, pedig jo lenne ha megoldodna..:( :)
2013. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Főleg kamasz koromban volt rossz mert barátom sem volt még eddig, és akkor nagyon "ölelj meg" korszakomat éltem, de nem volt kit ölelgetnem...most már nagyjából túl vagyok ezen a korszakomon és remélhetőleg egy fiú is a képbe jön, akit kedvemre ölelgethetek/ölelgethet. Csak kicsit olyan érzelmi defektesnek érzem magam, mintha sérült volna bennem valami az ölelgetések hiánya miatt. Remélem, hogy nem helyrehozhatatlan, de biztos nem az :)
2013. máj. 21. 23:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Testvéred van? Vele mi a helyzet?
2013. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Van egy bátyám(22), de vele puszi sincs...de amúgy nagyon jól kijövünk egymással.
2013. máj. 21. 23:28
 9/12 anonim ***** válasza:
#6: Szerintem kihevered :) Nekem is sikerült. Nekem csak anyám volt, ő pedig az a komoly, nem ölelős fajta. Én roppant ölelős vagyok, egész életem ölelős korszak :D Szerencsére én is találtam egy fiút, akit egy pár éve már naponta láthatok és ölelgethetek, ki is használom ezt rendesen :D Már rég nincs öleléshiányom. Illetve időlegesen igen, össze tud jönni órák alatt is, de az nem vészes ;)
2013. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi se vagyunk ölelős család. A tesómmal még puszi sincs. A férjem is ilyen családban nőtt fel, de egymást nagyon gyakran ölelgetjük. Ilyen típusúak a szüleink, ez van.
2013. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!