Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinik, titeket zavarna, ha az...

Tinik, titeket zavarna, ha az anyukátok a szobátokban lenne?

Figyelt kérdés

Az én anyám mostanában azt csinálja, hogy amíg nem vagyok itthon, folyton az én szobámban van. Hétvégén egész nap itt volt állítólag.

Titeket zavarna?


2013. máj. 21. 17:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azt hittem szeretetből van ott, azt nem tüntetted fel a kérdésben,hogy nem közeli a kapcsolatotok.
2013. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Kérdező:

Ma is hazajöttem, és bent volt a szobámban.. Gondolom kb 1 óta, tehát több órát.. Csodálom, hogy nem aludt hétvégén az ágyamban, amikor nem voltam itthon.. Na akkor tényleg nagyon kiborulnék..

2013. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert tuti kutakodna, aztán megint pénzt lopna... -_-"
2013. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
És ma kérdeztem tőle, hogy az én szobámban voltál? Ideges lettem, erre kiakadt, hogy hát nem egy idegen volt ott blablabla, úgy csinálok mintha idegen lenne.
2013. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kicsit, bár tudom hogy nem szokott turkálni a holmijaim között

Azt viszont bírom, amikor bejön hozzám, hogy beszéljünk én éppen gépezek és úgy beszél közben hogy rám se néz végig a képernyőn van a szeme:D

2013. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én anyukámmal egy szobában lakok több mint fél éve. Ráadásul egy franciaágyban. Nagyobb albérletre nem telik, valahol viszont lakni kell. Gyakorlatilag semmi privát szférám nincs.
2013. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Mondjuk én tiniként kollégista voltam, volt ugyan otthon szobám, de anya használta, pont azért, mert nem jöttek ki jól apával. Semmi bajom nem volt ezzel.

Igazából nem is értem ezt a problémázást. Tulajdonképpen az az ő házuk, tök jó, hogy adtak szobát, de ha nem használom én, akkor miért ne használná ő? Meg persze ilyenkor a legtöbb gyerekben fel se merül, hogy amúgy a szülőknek általában SEMMI privát szférájuk nincs, hiszen kevés család engedheti meg magának, hogy apa és anya külön szobát kapjon. Inkább a gyerekeknek adják. Innen nézve nem is olyan nagy áldozat hagyni, hogy távollét esetén használja.

2013. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én anyuka vagyok és két gyerekem van, Szeretek bemenni a szobájukba, mert szeretem a légkörét mindkettőnek, jó érzés belépni a privát szférájukba. :) Az egyikébe azért megyek be néha, mert nagyon szép a szobája, ő rendezte be, ffestette ki, ízléses és mindig nagy a rend, nem úgy, mint a nappaliban. :) A másikéba azért megyek be, mert ott akkora a rendetlenség, hogy azon töröm a fejem a szoba közepén állva, hogy mit kéne tennem, hogy ez megváltozzon és hogy kire ütött a gyerek (de aztán eszembe jut, hogy én is ilyen voltam). Viszont nem szoktam az ágyukra feküdni, sem kutatni. Általában pár percig vagyok bent, de akkor is jó érzés. Csak hogy lásd a másik oldalt is. :)
2013. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Mindig rendetlenség van a szobámban, ő pedig 1 hónapban min. 1x rendet rak. Rengetegszer mondtam már neki, hogy ne csinálja, de nem érdekli. xD Csak így soha nem találok meg semmit. :/ Amúgy itt szokta használni az internetet, és minden este együtt tévézünk. Mondjuk nekem a húgommal van együtt a szobám, szóval soha nem lehetek egyedül. :(
2013. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Engem iszonyatosan zavarna
2013. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!