Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tinik, titeket zavarna, ha az...

Tinik, titeket zavarna, ha az anyukátok a szobátokban lenne?

Figyelt kérdés

Az én anyám mostanában azt csinálja, hogy amíg nem vagyok itthon, folyton az én szobámban van. Hétvégén egész nap itt volt állítólag.

Titeket zavarna?


2013. máj. 21. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Miert van ott?
2013. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert már teljesen megutálta apát és most épp "hozzásemszólok" időszaka van.
2013. máj. 21. 17:34
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Hiányzol neki:) Szeret a tárgyaid,a személyes dolgaid közt lenni. Már kamasz vagy és nem tutujgathat sűrűn,ahogy régen mikor kicsi voltál,igy pótolhatja ezt gondolom.
2013. máj. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, mert ahogy ismerem, kutatna a szekrényemben, a szemetemben stb...
2013. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavarna. az a saját privát világom.
2013. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%

A kérdező vagyok:

Régen sem tutujgatott, nem is állunk közel egymáshoz. Biztos, nem arról van szó, amit te leírtál.

A nappaliban van tv, de ott alszik mindig apa, látni sem akarja kb, ezért jön fel a szobámba tv-zni.

De nem hiszem el, hogy nem tud ott tv-zni, miért kell ehhez az én szobámba bejönnie.. Nagyon jó, aztán meg ki tudja hogy turkál-e a cuccaimban vagy ilyesmi...

Na meg most ez fog menni, amíg el nem költözök?

Ráadásul hétvégén meg egész nap a húgom szobájában volt, a barátommal össze sem tudtunk bújni, mert papírvékonyak a falak, anya meg ugyebár ott volt a mellettünk lévő szobában...

2013. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna:) persze addig amíg nem fordítja a feje tetejére az egész szobát:))
2013. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát engem meg nagyon zavar az, hogy az én ágyamban fekve tv-zik, az én szobámban... Az az ágy az enyém, és nekem nagyon intim dolog..

Meg hát a hétvégi dolog is nagyon zavar..

2013. máj. 21. 17:41
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak tévézik, akkor az nem olyan nagy szám. Azért nem szükségszerű, hogy kutakodjon, nem is azért ment oda, hanem ahogy írtad azért mert utálja a faterodat. Tévézik aztán elmegy aludni, mi van ebben? Ágyazz be, hogy ne az ágyneműdben feküdjön és kész.
2013. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavarna. Had legyen már valami privát zóna.
2013. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!