Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyumat nem tudtam újraéleszte...

Anyumat nem tudtam újraéleszteni, fel lehet ezt dolgozni?

Figyelt kérdés

4 éve történt. Leállt a szíve, az újraélesztés nem volt sikeres. Több bordáját is eltörtem, amik beleszúródtak a tüdejébe, szóval esélye sem volt, de állítólag amúgy sem lehetett volna megmenteni.

Azóta járok pszichológushoz, nem segített még semmit sem. Pánikrohamaim vannak, ha meghallom a szív szót, egyből roham.


2013. máj. 20. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező. - Nagyon sajnálom ami veled történt fogadd együttérzésemet de ha 4 év alatt sem kaptad meg a választ a pszichológusodtól, ajánlom hogy keress egy másikat. Az édesanyád újraélesztési kísérlete már önmagában hihetetlen erőről és lélekjelenlétről tanúskodik. Hozzátartózóval mindig különleges a helyzet, ott egy szakember sem szakember, hanem aggódó gyerek, feleség, férj, anya...stb.

Szívmasszázsnál előfordulnak a bordatörések, ez újraélesztés során akkor is előfordul ha szakember végzi a műveletet. Persze lehet végzetes károkat okozni, de ezek tényleg szélsőséges esetek.

Sajnos a lelkeden csak saját magad segíthetsz. El kell fogadnod, hogy azt a tényt hogy menthetetlen volt. Ezt mindenkinek el kell fogadni aki ilyen munkát végez, mert mikor elveszik egy emberi élet, az fájdalmas és érthetetlen akkor is ha nem közeli hozzátartozóról netán ismerősről van szó.

A mentős, sürgősségis szakma nagyon szép de nagyon nehéz,sokszor sokkoló és neked ezek nem javasoltak. Olyasmivel kellene foglalkoznod ami sikerélményekkel jár, ahol több a siker mint a kudarc, hogy megerősödhess és a lelked meggyógyuljon.

A legfontosabb pedig hogy bízz önmagadban, és higgy abban hogy te mindent megtettél, és ott voltál, mert ezt még mindig könnyebb feldolgozni, mintha abban a pillanatban békésen fagylaltoztál volna egy parkban.

Foglalkozz olyan dolgokkal melyek örömet szereznek, és elvonják a figyelmedet az örökös múlton való rágódástól.

Engedd el a fájdalmadat, az önmarcangolást és engedd be a szívedbe és a lelkedbe a megnyugvást és békét.

2013. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

ma 19:23


Te!

A százalékod alapján látszik mennyire értelmes válaszokat tudsz magadból kierőltetni,legjobb ha meg sem szólalsz,és inkább törölteted magad,hidd el senki sem fog hiányolni.

Köszi :)


Kérdező:

Sajnálom,és részvétem,idővel a fájdalom el fog halványulni,megszűnni viszont soha.

Barátok,rokonok,akik törődnek veled,ilyenkor rengeteget segítenek,ne gyógyszereztesd magad,maximum ha tényleg súlyos a pánikrohamod!

2013. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%

2, 5 Téged biztos a bolondok házából szalasztottak. Annyi együttérzés van benned, hogy még egy féreg is jobb nálad.


Próbálj egy kicsit változtatni a környezeteden. Nekem is voltak problémáim, ugyan nem ilyenek, de rajtam ez segített. Mindig másképp fogod látni egy kicsit a világot. A gyógyszereket meg hagyd a fenébe, nem segítenek semmit.

2013. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!