Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyumat nem tudtam újraéleszte...

Anyumat nem tudtam újraéleszteni, fel lehet ezt dolgozni?

Figyelt kérdés

4 éve történt. Leállt a szíve, az újraélesztés nem volt sikeres. Több bordáját is eltörtem, amik beleszúródtak a tüdejébe, szóval esélye sem volt, de állítólag amúgy sem lehetett volna megmenteni.

Azóta járok pszichológushoz, nem segített még semmit sem. Pánikrohamaim vannak, ha meghallom a szív szót, egyből roham.


2013. máj. 20. 19:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul azt sem tudom, minek menjek továbbtanulni. Eddig is csak a mentős meg a sürgősségis dolgok érdekeltek, de ott ha újra kell éleszteni, mit csinálok...
2013. máj. 20. 19:21
 2/13 anonim ***** válasza:
2%

Én sem tudnám feldolgozni könnyen ha kvázi megöltem volna a saját anyámat, még ha a jó szándék vezérelt akkor sem.

Ha a pszichológus nem segít akkor menj szakemberhez, ne ilyen kontárokhoz. Az majd ad valami bogyeszt amitől jobb lesz.

2013. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Te tudod, hogy miket beszélsz? Persze, még legyek gyógyszerfüggő is!
2013. máj. 20. 19:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg -mint leírtam- nem én öltem meg, amúgy sem lehetett volna segíteni rajta, a szíve nagy része elhalt már..
2013. máj. 20. 19:25
 5/13 anonim ***** válasza:
5%

#4

Mindig ezzel próbálják az embert vigasztalni, de te is tudod én is tudom hogy mi a helyzet.

2013. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok az intelligenciádhoz! Más kérdéseknél is ekkora idióta vagy, szóval elnézem.

Kiskora óta szívbeteg volt, szóval nem csak nyugtatás. De a csöppnyi agyaddal ezt biztos nem fogod fel.

2013. máj. 20. 19:29
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

De most mit geczizel vele? Igy is arrol beszel, h nem tudja feldolgozni, te meg itt sulykolod bele, h megolte? Te agyatlan barom. Minek el az ilyen?

Neked kerdezo, tovabbra is jarj a pszichologushoz, idovel segiteni fog.

Hidd el, nem tettel semmi rosszat, segiteni akartal es mivel erzelmi kotodes volt koztetek, nehez hideg fejjel gondolkodni, cselekedni.

De nem miattad van!

2013. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt feldolgoztam már, hogy nem én öltem meg...
2013. máj. 20. 19:32
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

Jaj kérdező.

Kicsit talán tényleg kötsög az első válaszoló, de ha tisztában vagy vele, hogy nem te ölted meg, meg amúgyis menthetetlen volt, akkor mi a kérdés?

Értem én, hogy fáj a halála, de akkor ne az újraélesztés köré építsd a kérdésed.

2013. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Atyaég hová jut a világ, ha ennyi együttérzés szorul az emberekbe, mint itt egy-kettőbe.... Kívánom nekik, hogy hasonlókat éljenek át, talán akkor felfogják a kérdés miért született.

Kedves Kérdező, szerintem ez olyan terület, amit nem fogsz tudni feldolgozni, maximum együtt élni lehet vele. Próbáld meg, hogy pszichológust váltasz, hátha sikerül találni egy olyat, aki sokat tud segíteni. Feldolgozni nem lehet, de el kell fogadni, hogy anyukád nincs többé. Az érzéketlenekkel meg ne törődj, egyik füleden be, másikon meg ki, többet nem is érdemelnek!

2013. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!