Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mindenkinek jár...

Szerintetek mindenkinek jár egy második esély?

Figyelt kérdés
Kiskoromban a szüleim elváltak. Édesapám nem igazán foglalkozott velem, de pénzt mindig küldött. Volt egy élettársa, aki elhagyta. Ma már képtelen magát ellátni, ezért segítséget kért tőlem. Igazából a pénzét sosem fogadtam el szívesen. Szalagavatómon sem volt ott és általában a születésnap-névnapokat is elfelejtette. Hiányzott az apai támogatás és az hogy felnézhessek rá, hogy legyen vlem valaki, aki megvéd vagy akinek a tanácsát kikérhetem pasiügyben... Megbocsássak neki? Tényleg mindenki kaphat egy második esélyt? Tényleg szép dolog a megbocsátás?

2012. szept. 25. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%

"Engem sosem érdekelt semmiféle pénz."


Na, akkor mégis miért fogadtad el? Most meg vered itt a mellkasod hogy nem küldött sms-t névnapodra. Na bumm, és akkor mi van?

Pénzt küldött, amiért dolgozott heteket és miközben dolgozott a pénzért rád gondolt.

De te most kifarolnál a kötelesség alól mert nem volt meg a lelkivilág és nem élted meg azt amit a Szivek szállodájában láttál. Az egy film, ez meg a való világ.


Apukád bajban van, tessék megrázni magad és segiteni neki. Egy alholista csövit kihúzol a folyóból, de hogy apukádnak ne kelljen segiteni arra keresed az indokokat.


Tökéletes volt a kapcsolatotok? Nem. Mindent jól kezelt? Nem. És..? Ez egy indok hogy hagyd nyomorogni? A kutyáját megeteti az ember, nehogymár itt beleéld magad ebbe a hülyeségbe.


Csak itt keress rá azon kérdésekre ahol 20 éven keresztül nem sikerül egy forintot sem kihajtani az apából. Meg fogsz lepödni mennyi van.

Akkor talán érteném a lelki vivódásaid, de még akkor sem vagyok benne biztos.

2012. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Le leszek pontozva, az apja küldött pénzt, mert a gyerektartás kötelező. A gyerekére egy másik nő miatt nagy Ívből kakilt, de most amikor a nő elhagyta, gondolom, mert nincs kedve bajlódni vele, akkor eszébe jut a lánya. Megpróbálhatod, de ha ő nem neked áldozta az életét, te miért akarnád a fiatalságod.Vásárolj be neki havonta, ugorj fel néha és ennyi.
2012. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem az indokokat keresem, csak tanácsot és másoknak a nézőpontjait, hogy 4gy vadidegenek mit javasolnak, akik nem ismernek minket. Nem akarok kibújni a probléma alól, de furcsa ez az egész.
2012. szept. 25. 20:45
 14/15 anonim ***** válasza:
"Pénzt küldött, amiért dolgozott heteket és miközben dolgozott a pénzért rád gondolt." Igen rágondolt, hogy ki volt az a marha, aki kitalálta a kötelező gyerektartást.
2012. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 blackness válasza:
Hát én nem segítenék, mert ő sem tette amikor lehetett volna. Csak ígérgetett hogy mi lesz. Az elvesztett időt bepótolni nem lehet. Azok a gonosz anyák ellene nevelik szegény jó apukák ellen a gyereket merthogy gyűlölik? Ugyan már! Ennek könnyen utána lehet járni. Én nem bocsátottam meg. És nem is fogok soha.
2015. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!