Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esély hogy kijöjjek...

Van még esély hogy kijöjjek ebből a sztoriból jobban?

Figyelt kérdés

röviden: lefeküdtem a volt fiúmmal, 5 hónap után. kedves volt, aranyos én meg elhittem hogy változott. azóta nem jelentkezik, 3 napja. bánt, mert úgy viselkedett mint aki komolyan gondolná velem újra és nem ilyen számító férfinak ismertem meg aki ilyeneket tesz egy d.gásért.

persze én voltam a naiv és buta hogy egyből lefeküdtem vele. annak idején én ejtettem. sz.rul érzem magam, hogy mégis csak ennyi voltam neki.

hogy jöhetnék ki jobban a történetből vagy mit tegyek hogy jobban legyek?


2012. aug. 8. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Írj neki egy sms-t, hogy köszi, jó volt! És többet ne keresd!
2012. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek, ne mutasd ki neki, hogy fáj:-) Kerekedj te felül, vágj pókerarcot, és hitesd el vele, hogy Te használtad ki őt:-)
2012. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Így van!Tégy úgy,mint aki könnyedén veszi ezt a dolgot.Ne mutasd ki felé,hogy mennyire fáj...
2012. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom fiatal vagy meg! persze ez nem baj! szerintem se keresd tobbet, es egy hasonlo uzi, mint amit az eldo irt jo otlet! ;)
2012. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22. az a baj hogy még ha én is ejtettem anno éreztem még iránta ezért történt. megbántam kicsit
2012. aug. 8. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
pár hét múlva írj neki egy sms-t azzal, hogy terhes vagy. Akkor asszem az ütő is megáll majd benne.
2012. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy ez valamiféle bosszú volt részéről, hogy "oké bébi, kidobtál, akkor én meg majd jól szembesítelek vele, hogy mégis kellek neked, viszont ez már nem kölcsönös, haha". Szóval lehetséges, hogy ez tudatos kihasználás volt, hogy elégtételt tegyen?

Megértem, hogy megalázva érzed magad. Szerintem az a "köszi, jó volt" sms telitalálat, főleg a köszi miatt (mintha szívességből kettyintett volna meg), csak az a baj, hogy 1 napon belül kellett volna, 3 nap már sok..

De ez nem feltétlen baj. Miért kéne őt mindenáron visszaalázni? Végülis hadd érezze kicsit jobban magát..

Meg aztán ha megbántad a szakítást, és tényleg visszamentél volna hozzá, és ő tényleg meggyőzően hitegetett a szex előtt – akkor végülis az ő viselkedése a logikátlan, szóval akár nincs is miért szégyenkezned. Szakítást megbánni, érzelmeket táplálni és visszakívánkozni nem szégyen. Így a viselkedésed, a szex sem volt szégyen, pláne hogy ő hitegetett meggyőzően, és ő viselkedik most következetlenül.

Az őszinteséggel sosem lehet igazán nagy bajba keveredni. Legrosszabb esetben az egónk sérülhet, de nem mindig az a legfontosebb.

2012. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
A következő alkalomkor harapd le a farkát
2012. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 21:52es tetszik :)
2012. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!