Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Kibékülnétek...

Mit tennétek? Kibékülnétek ebbe a helyzetbe vagy már eljátszotta minden esélyét?

Figyelt kérdés

Van egy "párom", aki 3 évig csak az anyjának hitt. 3 év után sikerült lebuktatnom a hazudozásait. Innentől kezdett mellettem állni és nem lett szent és sérthetetlen az anyja. Terhesen megvert, már nem tudtam volna elvetetni a babát. Azt hittem, hogy szerelembaba lesz. Tévedtem, azért volt velem, mert végre volt barátnője akivel lehetett mulatni, kikapcsolódni és állandó sex partner. Vett eljegyzési gyűrűt, de újabb verés, ekkor visszaadtam neki. Állandó cirkusz, verés, sőt többször kirakott minket az utcára. Ilyenkor barátokhoz tudunk menni a gyermekemmel. De ez se állapot. Majd mikor lehiggadd visszajöhetünk.

Most pedig békülni akar. Békülnétek vele? Szerintem már túl sok minden van a számláján, hogy meg tudjak bocsátani neki, De a gyermekünket imádja és fordítva is igaz. Másrészt nincs hová mennem a gyerekkel, így legalább van fedél a fejünk felett és anyagilag is szinte mindent megkap a gyerek. Ha pedig elhagynám csak anyaotthonba tudunk menni...

Tanácstalan vagyok



2012. júl. 2. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ismét csak egy b*szható p*na kell neki, most, hogy már szültél.

Bár ez csak feltételezés.

2012. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Őszintén,kibékülnék és azon lennék hogy minnél hamarabb összeszedjek annyi pénzt amivel el tudok menni.Tudom sokan fognak jönni azzal hogy hagyd ott,de abba senki nem gondol bele hogy nincs hova menned.

El lehet játszani a megbocsájtást,hogy minden rendben,de az első adandó alkalommal lelépnék,nem akarnám hogy a gyerekem azt lássa hogy az anyját verik.

2012. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos már az első verés után otthagytam volna,főleg,hogy terhesen is bántott. Viszont megértem azt,hogy őrlődsz,mivel nincs hova menned,de én akkor is azt javasolnám,hogy ne maradj mellette. A picinek se jó az,ha ilyen környezetben nevelkedik és véleményem szerint az ilyen ember nem változik meg. Ez tapasztalat,nekem apám volt ilyen. Hidd el,nem kellemes azt látni,hogy verik az anyukádat. Tényleg nincs egy igaz barátod,rokonod akihez menni tudj?
2012. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Húú.. Először mutassa meg, hogy valóban megbánta és békülni akar. Ergo, nem lesznek ilyen és hasonló helyzetek. Ha ezt megteszi, akkor talán kibékülnék, de akkor is elsősorban a gyerek miatt.
2012. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne békülj. AZ, hogy most "imádja" a gyereket, nem jelenti azt, hogy később nem fogja bántani.
2012. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A nők miért szeretik az ilyen pasikat?


Én nem vertem és nem aláztam a barátnőmet, aki mégis visszament az exéhez aki folyamatosan alázza.


pedig sok helyre eljártunk, még csak nem is unatkozhatott mellettem.

2012. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, en nem vennem komolyan.

Tudod, en abszolut annak a hive vagyok, hogy egy korabban jol mukodo kapcsolatot meg kell probalni menteni, amig lehet es ha valaki alapvetoen normalis, akkor nem kell az elso hibajabal kirugni.

Ez nem csak elv, gyakorlatban is alkalmaztam es mukodott.

De nekem ugy tunik, hogy a tibkapcsolatotok mar az elejen sem volt jo, utana meg rosszabb lesz, az exed pedig nem csak egszer hibazott, hanem kb folyamatosan, magyarul o ilyen.

En nem hinnem, hogy huszadjara maskepp fog viselkedni, hacsak nem szallta meg a szentlelek.

2012. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el azon, hogy ha annyira "imádná" a gyermeketeket, ahogy írtad, akkor egyszer sem tett volna ki titeket, már csak az "imádott" gyerek miatt sem. Ne hagyd magad becsapni. Sok erőt és kitartást kívánok!
2012. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen megvert? Itt abbahagytam az olvasást. Már rég nem érdemel semmit, csak egy pofánrúgást a képébe.
2012. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát tudod ezen nincs is mit gondolkozni!!!Dehogy mennék!

És te is jobb ha nem ezen gondolkodnál és nem csak magad miatt hanem a gyerek miatt is.Így akarod felnevelni ilyen ember mellett??!!

Inkább mennék anyaotthonba és nem mindennap rettegni tőle mikor borul el az agya.

2012. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!