Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Kibékülnétek...

Mit tennétek? Kibékülnétek ebbe a helyzetbe vagy már eljátszotta minden esélyét?

Figyelt kérdés

Van egy "párom", aki 3 évig csak az anyjának hitt. 3 év után sikerült lebuktatnom a hazudozásait. Innentől kezdett mellettem állni és nem lett szent és sérthetetlen az anyja. Terhesen megvert, már nem tudtam volna elvetetni a babát. Azt hittem, hogy szerelembaba lesz. Tévedtem, azért volt velem, mert végre volt barátnője akivel lehetett mulatni, kikapcsolódni és állandó sex partner. Vett eljegyzési gyűrűt, de újabb verés, ekkor visszaadtam neki. Állandó cirkusz, verés, sőt többször kirakott minket az utcára. Ilyenkor barátokhoz tudunk menni a gyermekemmel. De ez se állapot. Majd mikor lehiggadd visszajöhetünk.

Most pedig békülni akar. Békülnétek vele? Szerintem már túl sok minden van a számláján, hogy meg tudjak bocsátani neki, De a gyermekünket imádja és fordítva is igaz. Másrészt nincs hová mennem a gyerekkel, így legalább van fedél a fejünk felett és anyagilag is szinte mindent megkap a gyerek. Ha pedig elhagynám csak anyaotthonba tudunk menni...

Tanácstalan vagyok



2012. júl. 2. 13:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Részemről nagyon nagy szerelem volt/van. Mikor először megvert nem gondoltam volna, hogy többször meg fogja tenni, de már megszámolni se tudom...

Utána néztem/érdeklődtem, ha anyaotthonba megyek 1-1,5 évet maradhatok. Ha nem tudom összeszedni magam (pl. összegyűjteni albérletre pénzt), akkor az idő letelte után elveszik tőlem a gyereket, majd én mehetek az utcára. Ezért vagyok úgy, hogy nem tudom, mit csináljak.

Kibéküljek vele? Hátha most tényleg megváltozik? Vagy anyaotthon?

2012. júl. 2. 21:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Dehogy változik csak ideig-óráig!Nem hiszem,hogy egy anyaotthonba ne tudnád annyira összeszedni magad hogy eltudjatok később menni.De most ha azt nézzük,te akarsz függeni mindig valakitől?Ha most nem akkor mikor?Állj a saját lábadra,nem mondom hogy könnyű de akkor lennél igazán szabad.És sajnos hiába te szereted,ő biztos nem mert ha én szeretek becsülök,tisztelek valakit aki még tetejébe szült nekem egy gyereket akkor nem bánok így vele!!Gondolkozz el ezeken a dolgokon és hosszútávon nézd a lehetőséget!Hidd el sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lennél te is meg a gyerek is!

Olvasd vissza a kérdésed és te is tudod a választ!!

2012. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!