Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy meg fog...

Van esély arra, hogy meg fog változni? (igénytelen férfi)

Figyelt kérdés
Pesten egy panel tetején laknak a páromék gusztustalan körülmények között. Annyira szeretném, hogy ne legyen ilyen igénytelen, hogy a saját szemete tetején ül egész nap. Ha én rendesen vezetem majd a háztartást akkor is bele fog mocskolni, vagy képes lesz valaha elismerni, hogy jobb tisztaságban élni? Mik a tapasztalatok igénytelen körülmények közül érkező párokkal kapcsolatban? Előre is köszi:)
2012. máj. 21. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Neked hajléktalan a pasid? Ha igen és Így élt, akkor próbáld visszaegyengetni, vagy keress mást.
2012. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
panel tetején??
2012. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

"páromék"


Ha valaki érti hogy ez mit jelent, az szóljon.

2012. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt, és nem költözött még el otthonról.
2012. máj. 21. 13:55
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésre válaszolva, talán rájön hogy tisztaságban jobb élni, mint a mocsokban. De azért nem ártana erről elbeszélgetni vele, mik az igényei, hogy szeretne élni, őt zavarja e hogyan él vagy jó ez igy neki. A szüleivel él? Vagy kivel? Össze szeretnétek költözni?
2012. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Az otthon a tető? Miért ragaszkodik hozzá?
2012. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, mennyi idős. Szerintem ő biztos jobban fogja magát érezni rendben és tisztaságban, de attól tartok, hogy neked kell majd ezzel foglalkozni. Neki elég magas lehet a kosztűrő képessége, és mire ő nekiállna, hogy kosz van, addigra te már régen hívtad volna az ANTSZ-t.

A szülői házból hozott minta nagyon erős!

Nekem pl. volt olyan barátom, aki külön élt, és mindig az aktuális barátnői takarítottak nála. Én beintettem, volt is veszekedés. Mert arra büszke volt, hogy külön élt, de hazavitte a szennyest, otthon evett a barátnők meg takarítottak. Amúgy kupi volt. ő elmúlt 30, szerintem azóta is így él.

2012. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Részletezd már a helyszínt, meg a gusztustalan körülményeket!
2012. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem úgy a tetején, hanem a legmagasabb emeleten:D

Csak annyi, hogy nagy a piszok, és nem csak a rendetlenség, hanem a kosz is. És furcsa volt, mikor először voltam náluk, ugyanis nem erre számítottam. A ruhái mindig tiszták, néha naponta többször is fürdik, mindig meg van rendesen borotválkozva, és jó illata van, szóval magára teljesen igényes. A szobája meg valami borzalom. De a konyha is, meg minden, szóval látszik, hogy nem csak ő a lusta, hanem az anyja is igénytelen.

2012. máj. 21. 14:09
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Hívd ki hozzájuk a tv2-ős Nagytakarítókat és nézd meg, hogy fenn tudják-e tartani a rendet XD
2012. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!