Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha meglátná...

Mit szólnál ahhoz, ha meglátnád hogy egy lány meztelen képeket készítene a lányodról a szobájában?

Figyelt kérdés
Mindketten 18 évesek.

ma 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

#8

Hát rólam sosem készültek. Még a barátomnak/férjemnek sem engedtem meg soha ezt, pedig 1-2x kérte.

Minden nő azt hitte, akiről a netre kipakolta a bosszúból az ex az ilyen képeket, hogy sosem élne vissza vele a pasi. Én meg szeretek más hibájából tanulni.

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
11%

#11


Lehet, nem a legnagyobb szakadék, legbutább, legtanulatlanabb, legprimkóbb rétegből kéne pasit válogatni. :)



(Amiről írsz, az meg személyiségi jogok megsértése, képmással való visszaélés, feljelentést von maga után. :) már aki ért minimálisan a jogi dolgokhoz )


Senkinél, soha nem fordult ilyen elő.

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%

#12


Nem ilyen a férjem. Sosem fogtam ki olyan fajtát, amilyet írsz.

Egyszerűen nem kockáztattam ezzel soha, és kész, függetlenül attól, hogy egyébként így 14 év után is azt mondom, nem néznék ki ilyet a férjemből. De igazából SENKI nem tudhatja 100%-ra, egy csúnya szakítás vagy válás milyen aljas húzásokat hoz ki a másik félből.


Én is tudom, hogy feljelentést lehet tenni, de kitörölheted vele a fenekedet, mert egy bírósági ítélet nem teszi semmissé, ami történt. Felkerült a netre a kép, soha vissza nem csinálható, és sok esetben az áldozatot ítéli, minősíti a társadalom. Ő lesz a Jutka, aki fent volt napiszaron pucéran. A szégyenérzet megmarad, ezt áldozatok mondták. Volt erről egy jó cikk, ahol összefoglalták.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyám többször is látta mikor ilyen fotókat csináltunk. nem volt ellenvetése. tetszettek neki a fotók. Még kedvet is kapott hozzá. 27N
ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!