Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet kezdeni egy kapuzárá...

Mit lehet kezdeni egy kapuzárási pánikkal és üres fészek szindrómával küzdő szülővel?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben én azonosítottam ezeket, de lehet a változókor is közrejátszik. Folyamatos kötekedés, veszekedés, beszólogatás, személyeskedés, sértegetés. Pl abból veszekedés kerekedik, hogy ki engedte ki a macskát.

Megterhelő ez az egész, mit lehet kezdeni vele? Olyat ne írjatok, hogy pszichológus, mert kizárt dolog, hogy oda elmenjen. Megemlíteném, abból is mekkora veszekedés lenne...



tegnap 23:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A távolságtartás se jó megoldás. Próbáltam, akkor is belém kötött, hogy mi bajom van és elkezdett személyeskedni. A problémáit a családon belül vezeti le, a külvilág felé meg kedves, happy és miegymás.
ma 00:47
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
Tipikus nárcisz. Nem hallgatod meg. Közlöd vele, hogy "velem így nem beszélsz." és otthagyod. Neked kell erősnek lenned ahhoz, hogy felvedd vele a harcot! Határt kell szabni, meg fog ijedni, ha látja, hogy elvesztette a hatalmát fölötted.
ma 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy egész pszichiátriai konzílium gyűlt itt össze :D
ma 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%

Anyád egy igazi nárci, tudom miről beszélek. Low contact. Már ott a fény az alagút végén.

Kell neki az "üzemanyag". Kibaltázhatsz vele, ha nem veszed fel a szemétkedését, hidd el, attól kilesz.

ma 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!