Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lehet? Mi fészkel...

Milyen állat lehet? Mi fészkel a tető alá?

Figyelt kérdés
A cserép és a fólia között van egy elég nagy fészek. Mi lehet az? Egér inkább maradna a padláson nem? Pele az fészkelhet oda?

okt. 3. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Egér is lehet, találkoztam már ilyennel én is.... Attól is függ, milyen helyen laksz, szerintem település szélén, vagy park közelében, ahol több a fa , a pele inkább erdő közelében szereti
okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Már semmi, feketerigók meg rozsdafarkúak szoktak ilyen helyekre fészkelni.
okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól látszik, fotózd le, Google Lens talán kiadja
okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem látszik a szürke fólia miatt. Cserép, fészek, fólia. Így helyezkedik el. Magasan van nem tudom hogy lehetne megnézi hogy a fólia ne sérüljön, vagy elűzni.
okt. 3. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egér meg a többi rágcsáló szerintem kirágná itt-ott a fóliát.

Igazából az lenne jó, ha valahogy meg tudnád nézni a fészek belsejét, hogy toll van-e benne, vagy szőr. De ha nem férsz hozzá, akkor ez kiesik.

okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!