Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Babies on board babafészkei...

A Babies on board babafészkei mennyire tükrözik az árukat? Tényleg annyival jobbak, mint a többi baba fészek?

Figyelt kérdés

okt. 10. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudhat többet egy babafeszek mint q többi? Nem.ismerem a márkát, de komolyan?! Elaltatja helyetted? Lefürdeti helyetted? Vagy esetleg megeteti?
okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Pont olyan szülőknek való, akik elhiszik, hogy többet tudhat egyik fészek a másiknál. :)
okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves #1-es! Nyilván egyik sem, ezzel én is tisztában vagyok. A kérdés nem ez volt. De köszönöm a válaszodat.
okt. 10. 14:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves #2-es! Én sem gondolom, hogy többet tud, mint bármelyik másik. De mivel ismerősi körben nincs senkinek ilyen babafészke vagy terméke a márkától gondoltam csak felteszem a kérdésemet. :) hátha jön egy két gyakorló szülő és vagy leolt vagy segít, hogy felesleges ilyet venni, mert csak a márkát/nevet adják el, mint a legtöbb esetben.
okt. 10. 14:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt/van, én imádtam külsőre, tapintásra, de a gyereknek szerintem nem volt semmivel jobb, mint egy olcsó vagy egy vastag takaró. Addig volt el benne, amíg kb a fűben is elaludt volna, amint elkezdett éberebb lenni, csak kézben volt el, hiába voltak a több tízezres pihenőszék, játszószőnyeg, babafészek, Adamo hinta. Akkor költs erre, ha neked megéri, a babának full mindegy lesz. :)
okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves #5-ös. Nagyon köszönöm, hogy ezt leírtad. Én is hasonlóan gondolom, hogy ez inkább nekem fontos, hiszen a babànak nem létszükséglet még a babafészek sem, nemhogy a babies on board márka... Azért kíváncsi vagyok vajon ő szeretni fogja-e. :)
okt. 10. 22:57
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
1 vagyok, nem tudom 3 gyerekkel gyakorló szülőnek számítok-e a szemedben, de igen , én leoltottalak. Csak ezekszerint nem értetted. Tök mindegy mennyibe kerül, ugya azt tudja, ja drága igen, nevet fizeted meg és azt hogy az ismerősöket megpukkaszthasd,hogy mennyiért vetted.
okt. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves #7-es, én nem mások miatt veszek bármit is. De, ha te igen, és szereted "megpukkasztani" az ismerőseidet, az szomorú.


Engem valóban érdekel melyik termék jó, és melyik felesleges pénzkidobás. Ezért szívesen kérek tanácsot másoktól.

okt. 11. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 Amúgy nem csak drága, hanem tényleg jó minőségű is, amennyire egy ilyen lehet. Én is 3 gyereket plusz egy macskát altattam benne, jó párszor érte baleset, lett folttisztítózva, mosva, belegyűrve vákumzsákba. Most adtam oda a húgomnak, teljesen jó állapotban van, nem bolyhos, nem fakó. Most nyilván a gyereknek édesmindegy, hogy bolyhos - e, de ha valaki szeretné megvenni az abszolút prémiumot, akkor ez azt az érzést adja. #5
okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9# Ezt mondjuk cáfolnám a saját olcsó fészkünkkel. Most éppen a hetedik gyereket szolgálja és tökéletes állapotban van. Pedig a nagy is nyúzta nálunk, amikor a picié lett. Egyszerűen nincs ideje elhasználódni és nem is egy mindennap mosott cucc.

Arra érdemes figyelni, hogy könnyen mosható legyen és tényleg ne tudjon átgurulni a baba a szélén. Az ára ezek mellett tök mindegy.

okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!