Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak még gyermekkoromban. Nem igazán tartottam a kapcsolatot apámmal . Azonban 2 éve igen tartom vele ..

Nos apámnak egyetlen testvére van. Nem bírom őt.. és az apai mamámat sem bírom...


Mondtam apumnak hogy csak akkor megyek oda ha ő van otthon meg a mostoha anyám mert őket szeretem! Mondtam hogyha a nagymama és apám tesója ott van nem megyek oda...


Apám válasza volt: figyelj fiam, ha nem szereted anyámat meg a tesómat akkor engem se szeress. Mert anyám es a tesóm ugyan olyan fontosak nekem mint te vagy! Ezért kérlek szeresd anyukámat meg a tesómat is! Ne kerüld őket....


Ha jönni akarsz hozzam, gyere akkor is ha ők itt vannak!!


tegnap 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném, hogy szeretned KELLene őket, de attól még a rokonaid. Ők ilyenek, és az is elég, ha el tudod őket fogadni. Szerintem ne szabj feltételeket apádnak, örülj neki, hogy van neked.
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Hö,nemtom,oldd meg. Próbálj szerencsés lenni,és nem_akkor érkezni,amikor ők is ott vannak. Csak nem_lesznek ott mindiig...
tegnap 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Katona Dius ***** válasza:
60%

Nem értem, apád miért várja el, hogy szimpatizálj velük. Oké, ő szereti őket. Neked nem kell. Nálam ugyanígy van, csak anyuval. A húgát és az anyját ki nem állhatom. Anyám tudja és tiszteletben tartja. Nyáron is volt, hogy csináltak bográcsozást a szüleim, amire nem is hívtak meg, mert akkor meghívták anyu húgát. Utólag szólt anya, hogy voltak, de nem hívott meg, mert tudta, úgy sem jöttem volna el. Mondtam is neki, hogy nagyon jól tette, tényleg nem mentem volna. És jelen esetben még a szándékot sem vártam volna el anyutól. Persze volt olyan bográcsolás, amin meg én voltam náluk férjemmel meg tesóimmal. De az tuti, hogy azzal a jómadárral, aki anyu húga, nem lettem volna egy légtérben.

Utoljára akkor találkoztam vele, mikor tavaly decemberben temettük apu nővérét, akkor eljött a temetésre. Akkor is mindennek róla kellett szólnia, neki mennyire jó a munkája, mennyire sokat keres (apám amúgy kb a dupláját keresi, de mindegy), ment a menőzés, a flexelés, hogy ő mekkora dáma. Ott előttünk, a családi megvendégelés kellős közepén vette fel a telefont és beszélt jó fél órát egy ügyféllel, ami úgy gondolom se az irányunkba, se az ügyfél irányába nem volt etikus (mármint, hogy kb 25 ember előtt beszéli ki a dolgait).

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
81%
Próbáld meg szeretni őket mert ha te is apa leszel és utálnák az anyukád hogy esne neked?
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell szeretned őket, de apádat se zsarold. Szervezettek programot, menjetek el valahova, akkor kevesebbet kell velük lenned.
ma 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! 🤗
ma 04:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!