Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám alkoholista Nem bírom...

Apám alkoholista Nem bírom ezt tovább, mi legyen?

Figyelt kérdés

Apámnak az anyja is alkoholista volt, apám is az.

Itt élek vele és jelenleg nem tudok elköltözni. Undorodom tőle mert szörnyű amikor beiszik. Nem bírom elviselni. Szeretem mert az apám de ezt nem bírom tovább elviselni. Amióta iszik azóta nekem is egyre több a problémám. Ideges vagyok, gyomoridegem van, megy a hasam, pánikolok, szorongok és ez egyre rosszabb. Gyanítom hogy ezek a tünetek valószìnűleg lelkileg vannak emiatt a probléma miatt. Nem tudom mi tévő legyek?!



ma 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Elvégezted az iskoláidat? Akkor el tudsz költözni. Elég egy szobát bérelni.
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát figyelj, nekem anyám alkesz mióta az eszemet tudom. Megtanultam ezzel együtt élni.

Igazából nem tudsz vele mit kezdeni.

ma 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
11%
hát én innék vele ha olyan vagy mer ha be rug az szerintem tök családias és nagyon vicces mikor be rug valaki rugj be te is vele eggyüt jobban össze hangolodnátok
ma 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben nőttem fel.

18 evesen elköltöztem es lezártam mindent.

Nálunk ugye az is baj volt hogy nem csak alkoholista volt hanem agressziv is.

Állandó gyomorideg, mindenfele problemak. Nem tudsz vele mit kezdeni.

33F

ma 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
ma 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vedd videóra, aztán, amikor józan, mutasd meg neki, milyen szánalmas olyankor.

Ha nem segít akkor költözz el amint tudsz.

ma 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!