Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Minden nő olyan kétszínű,...

Minden nő olyan kétszínű, mint anyám?

Figyelt kérdés

Rossz a házasságuk faterommal, általában rettenetesen bunkón beszél vele, viszont amikor valaki mással velem vagy húgommal veszik össze, akkor valahogy tud kedvesen meg normálisan beszélni vele. Nehogy az legyen, hogy egyszerre haragban van mindenkivel.

Ezt ritka gusztustalannak tartom, hogy ha nincs más, akkor az is megteszi neki, akit utál.



ma 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem minden nő, csak némelyik - de azok sajna nagyon. Nézz utána az anyja múltjának és jellemvonásainak is!
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
és Minden férfi,kétszínű? ti sem vagytok mind szentek.😆
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Igen.

32N

ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

"Minden nő olyan kétszínű, mint anyám?"

Te tényleg nem láttál még másik nőt egész életedben, csak az anyádat? Se óvónő, se tanárnő, se a boltos néni, se egy szomszéd néni, senki se volt a közeledben sose, akin megfigyelhettél volna ilyesmiket?

ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezekkel nyilván nem vagyok olyan közeli viszonyban.
ma 16:06
 6/8 Pumber89 ***** válasza:
100%
Nem. Nem minden nő kétszínű mint az anyád.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan közeli viszonyban nem, de azért valamennyire ismered mindet, és simán kiderült volna már, ha mind olyan lenne.


Nem, nem minden nő olyan.


És a férfiak sem egyformák.


Meg a szőkék se.


A kövérek se.


Minden ember más és más.

ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az én anyám is ilyen.

Mindig más következik a sorban, akit ócsárol/éppen megjátssza neki a normálisat.

Hétközben a férje szokott a sza.házi lenni meg az a pár érdekismerőse, hétvégén szigorúan én vagyok a soros, esetleg a rokonok.

Persze ha olyan kedve van, ez változhat.

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!