Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz hogy én 16 vagyok anyám...

Gáz hogy én 16 vagyok anyám meg 57? Néha olyan rossz látni hogy az ő korabeli nőknek már unokái vannak meg az ő volt osztálytársainak már jön a második unoka stb. Vagy amikor mondják nekem tanárok stb hogy jaj már nem is olyan fiatal az anyád

Figyelt kérdés
Meghogy későn szült stb.. tényleg gáz vagy nem? A gyerek fejlődésére van valami különösebb hatása hogy idősebb a szülő? Vagy ez nem az életkortól függ? Ez normális életkor egy anyának?

ma 09:29
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
😅😅😅 azigen
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok idős, de ha 70 lennék, akkor is előnyben lennék, mert akkor legalább megértem egy szép kort, míg neked ki tudja mit tartogat a jövő. Ma itt rontod a levegőt, holnap pedig ki tudja..😉


Van két egyetemi diplomám, egy BsC és egy mesteri. Van jó állásom, jól keresek. Te még egy középiskolát sem végeztél el. Kétlem, hogy jó tanuló vagy és azt is kétlem, hogy majd sokra viszed az életben. Barátaid sincsenek, szerintem a szomorú valóság az, hogy téged mindenki kerül.


A Tanároknak pedig hiába szólogatsz itt be, te még a talpukig sem érsz. Van ismerősöm, aki magán órákat ad, és egész szépen keres!


Szóval Anyukádnak üzenem, hogy nem a korral van gond, hanem azzal, hogy nagyon elcseszte a nevelésedet.

Egy kis pattogós, interneten nagyszájú- kis pite vagy. Élőben pedig csak annyi, hogy lecsapnálak, mint a döglött legyet. 😉🪰

ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a jövő generációja 🤢
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
#42 Ilyen is van sajnos. De azért én nagyon sok kedves, jólelkű gyerekkel is találkozom, mindenféle családi háttérrel. Lehet, hogy élőben ez a szanalmasan vergődő kislány is normális, csak itt éli ki a frusztrációit. Persze az is lehet, hogy a valóságban is kőbunkó, ezt szerencsére sose fogom megtudni.
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés gáz (fel sem tehetnéd, ha a gáz anyád meg nem szül), meg amit a suliban művelnek; már ha igaz. Én is 41 évesen szültem, de az lenne a gáz, ha a gyerekem így gondolkodna: aki nélkülem a világon sem lenne.🤷🏻‍♀️
ma 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!