Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz hogy én 16 vagyok anyám...

Gáz hogy én 16 vagyok anyám meg 57? Néha olyan rossz látni hogy az ő korabeli nőknek már unokái vannak meg az ő volt osztálytársainak már jön a második unoka stb. Vagy amikor mondják nekem tanárok stb hogy jaj már nem is olyan fiatal az anyád

Figyelt kérdés
Meghogy későn szült stb.. tényleg gáz vagy nem? A gyerek fejlődésére van valami különösebb hatása hogy idősebb a szülő? Vagy ez nem az életkortól függ? Ez normális életkor egy anyának?

ma 09:29
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

A tanáraid rohadt gusztustalanok. Eleve nem illik megkérdezni valaki korát a tudta nélkül (hacsak nem égetően fontos tudni, de ezt nem tudom elképzelni egy iskolában), de ha mégis meg kell, pláne nem teszünk semmiféle megjegyzést. Nem csodálom, hogy a mai gyerekek is ilyenek, ha a tanártól is azt látják, hogy ami eltér az átlagtól, azt rögtön kéretlenül meg kell szólni. Engem is 38 évesen szült, de soha nem érdekelte egyik tanáromat, de még az osztálytársaim többségét sem. Nyilván ez egyénfüggő, de nem volt vaskalapos meg maradi, sőt csomó dologban sokkal vagányabb és bevállalósabb még most 60 felett is, mint én huszonévesen. Ami tipikus kamaszproblémák meg felmerültek, azok ugyanúgy megvoltak azoknál a barátaimnál is, akiknek fiatal szülei voltak.

Ez a tanári hozzáállás az, ami gáz, hiszen nekik kéne példát mutatniuk, nem a szerető anyukád kora. Egyébként igaza van a korábbi kommentelőnek, 10 év múlva már tényleg nem lesz kiugró sem az ilyesmi.

ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nem tudsz szöveget értelmezni. Nem azt jegyszik fel hogy hány éves anyám meg mit dolgozik. Azalatt teljesen másra gondoltam. A tanárok tőlünk pl osztályfőnök megkérdezte már hogy mit dolgoznak a szülők meg hány évesek. Mert kíváncsiak érdeklődők. és minden tanár/iskola más. Azért mert nálatok ez van más iskolába meg más van. 🤦‍♀️
ma 14:08
 23/35 anonim ***** válasza:
Olvasd mar el a 13-as kommentedet, mielőtt pimaszkodsz.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogalmazd meg pontosan, mire gondolsz, itt senki sem gondolatolvasó. Nem a szövegértésemmel van baj, hidd el, nem adtak volna magyartanári diplomát, ha így lenne.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

"A tanárok azért mert megkérdezik hogy hány éves anyád meg mit dolgozik stb érdeklődnek vagy valamilyen személyes adatot felkell jegyezni stb azért"

Hm, és akkor én vagyok a hülye 😆


Milyen bátor tett egyébként alpári stílusban névtelenül, az internet személytelensége mögé bújva leszólni egy másik embert, aki jó szándékkal hozzászólt a problémádhoz... Élőben is így tennél?

ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért vagy ilyen primitív kis pattogós? A szurkálós tanáraidnak pedig meg sem mersz nyikkanni!
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Írtam privátba ott legyen nagy a szád 🫢😘
ma 14:46
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂 És mi van akkor, ha írtál? Szerinted veszem a fáradtságot, hogy egy taknyos mitugrálsz üzenetét olvasgassam?

Inkább foglalkozz a tanulással, mert eléggé le vagy maradva a korosztályodtól. Te kis 🤡

ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Valóságba meg hozzám se mernétek szólni. Tipikus. 🤣🤣
ma 14:57
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

#27 Szót nem érdemel, megvolt a napi sikerélménye, hogy névtelenül beszólt egy tanárnak. Privátban is próbálkozott, hogy milyen tanár lehetek én, hogy gyakorizok, biztos "Miskolcba" vagy "valami faluba" tanítok. 🤣🤣


Kérdezőnek búcsúzóul annyit, hogy sajnos édesanyád igyekezete, hogy szépre-jóra tanítson, meddő talajra hullt. Már ha érted ezt a kifejezést...

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!