Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gáz hogy én 16 vagyok anyám...

Gáz hogy én 16 vagyok anyám meg 57? Néha olyan rossz látni hogy az ő korabeli nőknek már unokái vannak meg az ő volt osztálytársainak már jön a második unoka stb. Vagy amikor mondják nekem tanárok stb hogy jaj már nem is olyan fiatal az anyád

Figyelt kérdés
Meghogy későn szült stb.. tényleg gáz vagy nem? A gyerek fejlődésére van valami különösebb hatása hogy idősebb a szülő? Vagy ez nem az életkortól függ? Ez normális életkor egy anyának?

ma 09:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Akkor szült amikor késznek érezte magát erre.
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azért szült ilyen későn mert akkor adatott meg neki hogy gyereke lehessen. 20 éve vágyott már gyerekre.☺️
ma 09:33
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Miert, ha gáz akkor lecseréled?
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell privát üzenet. Miután totál értelmetlen a kerdesed, így más valasz nem lehet rá. "Gáz hogy én 16 vagyok anyám meg 57?" Ha valami gáz, azt nem csináljuk, kidobjuk, lecseréljük, stb.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy szerető anyukád van. Legyél büszke rá és tegyél meg mindent hogy ő is büszke lehessen rád.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
100%

Semmiképp sem “gáz”.

41 évesen szült téged, ez van, ez történt, ez nem nem változtatható meg. Ez egy adottság, a ti történetetek.


A tanárok meg csak ne kommentelgessék anyukád életkorát.

ma 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Szerintem se gáz csak azért tettem fel a kérdést mert mások osztálytársak tanárok stb nagyon kommentelgettek erre és ezért tettem fel a kérdést hogy tényleg gáz-e
ma 09:50
 8/34 anonim válasza:
100%

Hű ez bizarr… van pofájuk ilyent szóvá tenni? Mi lesz a következő? Miért kék/barna/zöld a szemed? Miért barna a hajad? Miért kék az ég?

Mintha lenne egy k.va naptár és mindenkinek ahhoz kellene tartania magát. 18 évesen érettségi, 21 évesen diploma, 23 évesen első otthon és házasság, 25 évesen az első gyerekek… 50 évesen az első unokák. Mikor illik meghalni? Csakhogy tudjam és beírhassam a naptárba azt is.

Eltervezheted az életedet, és remélem, hogy minden úgy alakul, ahogy szeretnéd, de… a fenébe is, ennek nagyon kicsi az esélye. Lehet, hogy az osztálytársaid furcsának tartják ezt a nagy korkülönbséget és szóvá teszik, de egy tanárnak azért több esze kéne, hogy legyen.

És biztosan vannak különbségek, amiben más idősebb anyuka mellett felnőni. Ezt nem tudom.

De pusztán csak ez alapján nem kéne megítélni, főleg ha jó szülőd, szeret téged és jól törődik veled

ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
35%
Akkor 2 év múlva legyen gyereked, hogy ő ne érezze gáznak. Jövőre ess teherbe, vagy csinálj gyereket valakinek, aztán nevelgesd szépen anyucitól jó messze egyedül, vagy a pároddal, ha melletted marad. 16 vagy, neked is lassan itt az ideje, hogy gyereked legyen, legalább annak ne legyen gáz, hogy idősebb a szülője.
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nagyon jó anya szeret engem nagyon és mindig a szépre jóra tanít. Engem is nagyon idegesít hogy van egy sztereotípia hogy ekkor kell ezt csinálnod ekkor kell megházasodnod és ha nem úgy csinálod akkor nem vagy normális stb. Pedig ez hülyeség. Akkor csinálsz ezt vagy azt amikor akarsz. És az osztálytársaim olyanokba is képesek belekötni hogy miért így öltözöl mi ez a ruha. Kocka feje van hogy néz ki. Hány kiló ez de vastag stb.
ma 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!