Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kell tennem a lusta,...

Mit kell tennem a lusta, trehány, önző, makacs, önfejű, tiszteletlen, követelőző, erőszakos 30 éves kezelhetetlen fiú gyermekemmel?

Figyelt kérdés

Hiába kérem, nem segít az alábbi dolgokban:

bevásárlás, mosogatás, takarítás, szemét kivitel a ledobóig (pár lépés)

Állandó munkát nem vállal, dolgozni nem hajlandó.

Néha elmegy alkalmi munkára, akkor a megkeresett pénzt piára és cigire költi.

Követeli, hogy mindent én vegyek meg neki.

Naponta 3x30 percig zuhanyzik.

Naponta több mint 5x eszik, a több napra vásárolt élelmiszert 1 nap alatt megeszi.

Ha elmegy otthonról a világítás folyamatosan bekapcsolva hagyja.

Este hangosan tévézik, pedig nekem reggel korán kell kelnem.

Tiszteletet nem adja meg, csúnyán beszél velem és erőszakos is.


Kértem már többször, hogy költözzön el, de erre nem hajlandó és ezt erőszakosan fenyegetőzve adta a tudtomra, úgyhogy ez továbbá nem opció.


Kérem a véleményeteket és a segítségeteket mit tegyek?



ma 15:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
Gondoltál már rá hogy beszélj vele? Érdekes más gyereke nem viselkedik így de áh biztos nem a nevelés hiánya ez nem lehet a te hibád mi? xd
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Kólauborkával ***** válasza:
72%

Na, de amikor gyerekként ilyenek jönnek a szüleivel, te meg megkéred, hogy mégis ne rugdossa már a szék háttámláját a tömegközlekedésen, ezek úgy kikelnek magukból, mintha késsel fenyegetted volna őket.

Egyszóval: edd meg amit főztél, magadnak csináltad.

ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
71%
Szerintem tűrd el. Sőt kérd meg hogy költözzön oda még valaki és legyen kis pulya is.
ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

Van esetleg olyan hely ahova el tudsz koltozni?


Mert en azt tennem h elkoltoznek es lemondanam a elektromos szolgaltatas vagyis szuneteltetnem. A internetet lemondanam. A gaz is szuneteltenem. Penzt nem adnek. Mondanam h innentol oldja meg maga a dolgot. Kijelentenem mint tulajdonos a lakcimrol.

Majd ugyvedi felszolitas alapjan hasznalati dijjat kernek tole. Ha nem fizeti akkor vegrehajtas. Rendorseggel es vegrehajtoval kirakni.

Zarcsere. Es egy ideig nem koltozz vissza meg. Majd ha felhagyott azzal h vissza akarjon menni.

ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
Rakjad ki az utcára mind a kutyát. Hogy tudtál egy ilyen szerencsétlent felnevelni komolyan? Ezzel mást nem tudsz mit csinálni, ha erőszakos rendőrökhöz is fordulhatsz. 12 évet tűrted így is eleget.
ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

A fiadnak tulajdonjoga? Amiatt kérdezem,mert a másik szülőt nem említetted,így lehet hogy örökölte a fel tulajdonjogot.

De mindegy is,mert ezt nem hagynám a helyedben. Kiraknám,ahogy csak tudom. Akár eladnám a lakást is.

ma 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Kiraknám, akár rendőri segítséggel is.
ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Mi a faroknak írsz ki kérdést, ha a megoldás nem opció??

A fiadat ki kéne baszni, mint macskát szarni, de azt nem teszed.

Bizony, keresni kell 2-3 szép szál gyereket, akik segítenek neki összecsomagolni, aztán zárcsere. Viszlát, Mr. Here👋

ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom miért gondolják sokan, hogy kamu a kérdés, tudnátok mennyi ilyen mamahoteles nyomorék van...
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus, még a kérdező költözzön el, meg a nagy lófaxt.

Kérdező, nem kell ezt tűrnöd, fogod magad, elindítod a kényszerkijelentést, ha ez megtörtént, akkor ha máshogy nem megy, kihívod a rendőrséget és ők majd kitessékelik.

Ha nagyon rendes akarsz lenni, akkor előre szólsz neki, hogy van X ideje pakolni és keresni valami lakhatást, mert a zsaruk 5 percnél tovább nem fognak ott állni és nézni, ahogy összeszedi a cuccait (Sajnos tapasztalat, csak nekem volt párommal kellett megtennem ugyanezt. Két percet kapot, hogy összeszedje a cuccait és már kísérték is kifele).

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!