Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon hol van az az életkor,...

Vajon hol van az az életkor, amikor a szülő már nem balhézik ha a gyereke dohányzik, hanem elfogadja?

Figyelt kérdés

Tegnap összefutottam volt barátnőm 15 éves lányával, és itta az energiaitalt, meg pöfékelt. Semmi közöm hozzá, nem is fogok írni az anyjának ...

Csak meglepődtem, hogy 3 éve még nem engedte a kávét sem neki, max instant cappuchinót, meg elég jó a viszonyuk egymással, így csak tud róla ha dohányzik.

Nekem is van két fiam, 14 évesek, és ugyan utálják a cigifüstöt mert az anyjuk dohányzik, de biztos nem örülnék neki, hogy ha rágyújtanának.


tegnap 10:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
38 vagyok, ha otthon vagyok, vagy a szüleim nálam, stikában gyűjtok rá 😂
tegnap 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném hogy a 15 éves anyja tudna róla hogy dohányzik.

Én 28 vagyok, anyámék előtt még mindig nem gyújtanék rá. De most már erősebb tabu, hogy saját gyerekem is van, előtte meg pláne nem. Úgyhogy nem feltétlen van mindenkinél olyan életkor amikor coming outol cigisként a szülei előtt. Én most már csak akkor szoktam ha este kimozdulok, de az egész fiatal felnőtt koromat végig nyomtam úgy, hogy a szüleim nem tudták hogy dohányzom.

tegnap 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális ember soha nem tudja elfogadni és megérteni, miért kell havi 40-50 ezret költeni arra, hogy jó eséllyel érszűkületes, rákos legyen a gyereke. Ráadásul a dohányosok büdösek is, hiába nem érzik magukon.
tegnap 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%
18. Onnantól nem lehet tiltani, felnőtt ember, azt csinál amit akar. Persze a pénzt neki kell megszereznie rá és a házamban, annak a kertjében se gyújthat rá, ki kell mennie az utcára a kapu elé.
tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%
Nálam mindenkivel szemben zero tolerancia van a dohányzással kapcsolatban, úgyhogy ha erre vetemedne valamelyik gyerekem biztosan egész életében ezt hallgathatná! (ahogy anyám is)
tegnap 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
18 alatt nyilván sehogy. 18 felett sem örülnék neki, de tudomásul venném.
tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Kólauborkával ***** válasza:
Nekem elfogadta anyum, bár azt mondta nincs joga kioktatni, amikor rossz példát mutat, ebben.
tegnap 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és kb 1 éve dohányzom, mindkét szülőm tud róla, nem zavarja őket. Ők is cigiznek szóval...
ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!