Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek bemutani az új párom a...

Félek bemutani az új párom a szüleimnek, családomnak. Hogy csináljam, hogy ne legyen probléma?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyunk együtt a párommal,kapcsolatunk sok udvarlással kezdődött kb fél évig próbálkozott mire sikerült elhivni egy randira. Az én félelmem is az volt, hogy ő albán, féltem az idegen kultúrától.En őt elfogadtam és boldog vagyok vele de a családomnak félek bemutatni főleg apámnak. Édesapám egy nárcisztikus személyiséggel rendelkező ember, mindig mindent jobban tud, mindenkiről van véleménye már úgy, hogy nem is ismeri. Félek őt bemutani, nem tudom, hogy mondjam el nekik ezt a kapcsolatot? Szerintetek, hogy kéne ezt csinálni, hogy senkinek ne legyen kellemetlen?

szept. 4. 22:34
1 2 3
 21/23 NPeti11 ***** válasza:
1,5hónap után elég korai lenne bemutatnod nekik, és ahogy leírtad milyen apád van, nem sok jóra számíthatsz.
szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#19 hű de szexista vagy
szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
22: meg szep! Mindenki az kellene legyen.
szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!