Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félek bemutani az új párom a...

Félek bemutani az új párom a szüleimnek, családomnak. Hogy csináljam, hogy ne legyen probléma?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyunk együtt a párommal,kapcsolatunk sok udvarlással kezdődött kb fél évig próbálkozott mire sikerült elhivni egy randira. Az én félelmem is az volt, hogy ő albán, féltem az idegen kultúrától.En őt elfogadtam és boldog vagyok vele de a családomnak félek bemutatni főleg apámnak. Édesapám egy nárcisztikus személyiséggel rendelkező ember, mindig mindent jobban tud, mindenkiről van véleménye már úgy, hogy nem is ismeri. Félek őt bemutani, nem tudom, hogy mondjam el nekik ezt a kapcsolatot? Szerintetek, hogy kéne ezt csinálni, hogy senkinek ne legyen kellemetlen?

szept. 4. 22:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell, hogy a párod mindig mindenkinek jó legyen, még a saját apukádnak se
szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Az albanokrol semmi jot nem tudok mondani. Mindenhol a sz@rast csinaljak- ahol kicsit is tobben vannak.

Szoval lehet, hogy a csaladod nem lesz elajulva tole. Te tudod...te vagy vele.

szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

2-es: ugyanez a vélemény a magyarokról is. Alkoholista, igénytelen, büdös, mindenben ügyeskedő, másokon átgázoló gátlástalan g#cik vagyunk sokak számára, akik a fent leírt magyarok alapján alkotnak véleményt az összes magyarról.


Ezért veszélyes az általánosítás.

szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem altalanositok. Munkambol kifolyolag egy jo ideig Albaniaban tartozkodtam, illetve Koszovot is megjartam. Nem uresbe beszelek. Ennek mar jo par eve, de ketlem, hogy most is mas velemenyen lennek.

Oke, minden nepcsoportnal akad rendes is, es lehet, hogy a Kerdezo parja is az, de nekem kufejezetten rossz tapasztalatom van veluk. Ez ugye csak ami delen van. Unokatesom Svajcban el, ott rengeteg az alban. Hat utaljak is oket rendesen..nem ok nelkul.

szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Mutasd be később. Addig pedig hozd fel néha témára, ültesd el a magot a fejükben.
szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Félsz bemutatni. Szerintem ez a félelem nem csak úgy valahonnan, a hülyeségből jött, csak úgy előkaptad, hogy legyen mitől félned, mert épp unatkozol. Nem. Jó okod van erre, én legalábbis eddig még mindig így voltam, ha féltem valamitől (a szüleim véleményétől többször), volt is rá okom és be is igazolódott. Minden jót az úton neked.
szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Másfél hónap még korai, ráérsz egy fél év múlva ezen gondolkodni.

Mindenképp szóban mondd el előtte, legyen idejük megemészteni, ne mélyvízbe dobd őket. Párodat is készítsd fel, hogy esetleg nem üdvözlik kitörő örömmel.

szept. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap után nem kellene bemutatni.
szept. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
1,5 hónap után még nem kell bemutatni.
szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Másfél hónap szerintem eléggé korai.


Előtte szólsz a szüleidnek, hogy más nemzetiségű férfival jársz, és hogy szeretnéd aztán bemutatni, de még túl korai neked. Aztán ha jól fogadják akkor sima ügy, ha nem akkor előbb utóbb úgyis megbékűlnek vele, főleg ha jobban megismerik, de ez attól függ hogy milyen ember is igazán a barátod.

szept. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!