Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elégé visszahúzódó vagyok....

Elégé visszahúzódó vagyok. Mindig otthon vagyok és segítek a családomnak mindenben. Nem járok szórakozni sem ez mondjuk a baráti társaság hibája is. (de erről most nem írok) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék már egy párkapcsolatot, szeretnék szeretni valakit.A gond csak ott kezdődik hogy nagyon szeretném,de nem teszek érte semmit és ez valószínű hogy a családi ok miatt van.Nem akarok elmenni otthonról még csajozni sem mert lelkiismeretfurdalásom lenne.Nem tudom miért talán azért mert apuval sem beszélünk semmit ami ehez kapcsolódna anyuval meg nem szeretek ilyenekről.

Apuval is csak ilyen alap dolgok hogy miújság meg ilyenek de semmi több.

Nem természetes ez szerintem és elég kellemetlen.Sőt én csak azt látom hogy apuban nincsenek is érzelmek nem is értem.


19 éves fiú vagyok.



2014. jún. 2. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészséges így. Szerintem segítene neked a gátlásaid feldolgozásában egy pszihológus. Nem kell félni tőle, én is voltam pszichológusnál már :)

Konkrétan mi a lelkiismeretfurdalásod "témája"?

Hogy inkább otthon kéne lenned és még többet segíteni? Vagy micsoda?

2014. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen valami olyasmi hogy nem hagyhatom ott őket én meg szórakozok.
2014. jún. 2. 19:01
 3/9 anonim válasza:
72%
hát tulajdonképen ha nem mész bulizni jol teszed. figyu én is visza huzodo vagyok félek csavarogni mert félel atol hogy bántani fognak. félek menni bulizni mert félek atol hogy le itatnak vagy bántanak. én is inkább otthon vagyok mert tudom hogy nem lehet baj. meg én még mellete dolgozok is. Meg anyunak is segítek. én nem vagyok olyan nagymenö nagybeképzelt tipus én nem iszok nem cigizek. normális vagyok atol még hogy nem járok bulizni. tulajdonképen nem is érdekel a buli meg utálom a discos elektros zenéket. szerintem nincs baj veled mert ilyen vagy én is visza huzodo vagyok. ilyenkor van az hogy nincs bajom. nincs buli igy nem ülökbe részeg fiuk kocsijába és igy nem halok meg. örülj neki hogynem vagy csavargos bulizos nagyképü mint a mai fiatalok ilyenek. egymást fenyegetik cigivel meg minden. én szeretek inkább zenét hallgatni az meg nyugtat meg dolgozni szeretek meg anyunak segíteni . nekem is mondták hogy menjek el sziologushoz nekem nem segitet semit. bántotak a suliba és a sziologus azt mondta hogy hagyam magam ne szoljak visza meg minden. nem segitet egy orvos se hiába mesélik be nekem hogy menjek bulizni mert az jo de én ugydöntötem hogy nem jo. én 19 éves vagyok és lány. bár engem a suliba mindig piszkáltak meg bántotak mert nem voltam nagyképü meg ezek miat.
2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem kell azért lelkiismeret-furdalással küzdened, ha mondjuk minden szombat este elmész szórakozni 3-4 órára. A szüleid is annak örülnének, ha te jól éreznéd magad, nem? :)
2014. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

engem is bántanak szóval az osztálytársaim és rájöttem hogy ha nem szólok vissza akkor jobban dühítem őket és én olyan jól szórakozok :)

pszichológushoz én sem szeretnék menni. :(

Viszont szívesen beszélgetnék veled :)


Az utolsó válaszolónak: biztos örülnének neki de ezt valahogy nekem először meg kellene oldani :)

2014. jún. 2. 19:23
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

1. Ha froclizod az osztálytársaid, az nem jó és nem is helyes.


2. Ebből a spirálból egyedül nem fogsz tudni kijönni, csakis szakértő segítségével. Miért félsz a pszichológustól?

2014. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nem froclizom az osztálytársaim csak éppen nem érdekel amit mondanak viszont magamban jól szórakozok.


A pszichológustól meg nem is tudom miért félek :(

2014. jún. 2. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyházi közösség? pap? kaphatnál tanácsot,találnál hasonló fiatalokat és párt is. nem baj ha nem jársz bulizni.
2014. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dimsal válasza:
Az én kapcsolatom is körülbelül ilyen a családommal. Én sem járok bulizni, nem is nagyon érdekelnek az ilyenek. Szerintem emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod, az, hogy nem találjátok meg a közös hangot, nem feltétlenül jelent bajt. Talán az is segítene, hogy te nyitsz a szüleid felé. Ha maguktól nem beszélnek, hát kérdezz. Baj nem lehet belőle. És járj el valahová mindenképp, mozdulj ki. Nem csak buliba lehet ám menni. :) Bátorság! ;)
2014. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!