Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy nem szeretnék a szalagavatón keringőzni?

Figyelt kérdés
November 9-én lesz a szalagavató, az osztályában csak hárman vagyunk, akik a keringőn nem szeretnének részt venni. Ez nem lenne probléma, viszont nem tudom, hogy a szüleimnek hogy mondjam el, hogy én ezt nem szeretném (nem szeretem a táncot, és nem szeretnék olyan nagy, giccses ruhában lenni, amiben nem hinném, hogy kényelmesen érezném magam, emellett az osztályban nincs olyan fiú, akivel jóban lennék és szívesen táncolnék, alsóbb évessel pedig azért nem, mert őket nem is ismerem). Főként édesapám elég akaratos tud lenni ilyenekben, mivel tudja, hogy visszahúzódóbb és introvertált vagyok, és nem szeretném, hogy ebből vita alakuljon ki. Tudom, hogy szeretne engem keringőzni látni, én viszont nem tudom a táncban elképzelni magam a tömegben.

szept. 4. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
A szüleid nyilván tudják, hogy nem szeretsz táncolni, stb. Nem fogja őket meglepni.
szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor anyukádnak mondd, és majd ő beadja neki. Ha meg veszekedést provokál, hát túléled! Nincs fájdalmasabb dolog, mint amikor egy fiatal retteg a saját szülőjétől! Ez teljesen abnormális!
szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Nyugi, túlélik. Öcsém az egész szalagavatóját kihagyta, el se ment.

Egyébként nem is kell feltétlenül előre szólni, ott is szembesítheted a tényekkel, hogy amúgy nem táncolsz.

szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Fmatazatikus szociális, közösségi ember vagy. Egyáltalán nem pesszimista és passzív. Csoda hogy nem vagy jóba senkivel.nem értem hogy lehetsz ilyen. Egyszer van ilyen az életben.
szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Hívd el a pasidat táncolni, ha van.
szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 mantis religiosa ***** válasza:
93%
Annak idejèn a testvérosztályunkban, pont öttel kevesebb lány volt, mint ahány fiú az osztályomban. Így pont jól jártunk öten, akiknek nem jutott lány, és akik nem is akartunk táncolni. Édesapám azt mondta, hogy sajnálja, egy jó buli a közös táncóra, de nem dől össze a világ. Édesanyám meg csak vigyorogva megkérdezte, hogy: ugye nem is bánod annyira?
szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
De akkor ne is menj El AZ egészre.
szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Thunderfairy ***** válasza:
13%
Én már régen voltam az unokahugom szalagavatóján. Láttad már milyen szépek a fiúk meg a lányok mikor táncolnak??? Nem tudod mit hagysz ki ha nem veszed fel azt a szép ruhát és nem táncolsz. Ki lehet bírni egyszer az életbe pár percet. Annyira szépek amikor táncolnak a szép ruhába a lányok. Szerintem okoz örömet nekik azzal hogy táncolsz. Ne hagyd ki. Ez csak egyszer van az életedbe.
szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Mi közük hozzá? Ez a te dolgod. Egyszerűen közöld hogy nem táncolsz és kész. Egyébként érdekes, nekünk anno kötelező volt a szalagavatói tánc, egyéb esetben 1 intő és 3 igazolatlan órának számolták el. 1 osztálytársunk vállalta be, és neki is csak úgy, hogy végig kellett néznie az egészet, csak nem táncolt.
szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
4. Miért kell ilyen stílusban kötekedni? Ettől érzed magad többnek? ( Amúgy nem, nem vagy az) Nem vagyunk egyformák és ezzel nincs is semmi baj. Nem mindenki partyarc, nem mindenki szeret táncolni/ mások előtt szerepelni stb.
szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!