Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnád, ha a gyerekedet...

Hogy fogadnád, ha a gyerekedet anyagilag támogatná a párja?

Figyelt kérdés

18 feletti, egyetemista a "gyerek".

Az egyetem elején még dolgozott a suli mellett, de keveset is keresett + ideje sem volt mellette semmire.


aug. 30. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Jaj hát a legszebb dolog, amikor a szülő/nagyszülő a saját gyerekére irigy, és sajnálja tőle a “kényelmet”, élményeket!

Ne foglalkozz velük! Biztosan nehéz ezt kizárni, de Te tudod, hogy nem vagy egy ingyenélő, hanem a “főállásod” a tanulás, örülj neki, hogy tudsz erre koncentrálni. Nekik is örülniük kéne. Gondolom sem a szülők, sem a nagyszülők nem jártak egyetemre, azért tudják ennyire, hogy mennyire könnyű egyetem mellett dolgozni.

Nekem már az is teljesen alap dolog, hogy a saját gyerekeimet támogatni fogom a tanulmányaik alatt, ahogyan az én szüleim is tették velem, hiszen akkor még ez a dolguk: hogy tanuljanak, és nem más! Elég szomorú már eleve, hogy ezt nem kapod meg, de értem, nem mindenki teheti meg, hogy támogatja a gyerekét. Csak akkor legalább abból ne csináljunk már ügyet, ha más forrásból kap támogatást…

aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Grizesteszta ***** válasza:
59%
Ne foglalkozz a szulok, nagyszulok velemenyevel, de diploma utan belyezkedj el, legyen sajat beveteled es megtakaritasod.
aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
19%

Én ELVÁRNÁM, hogy támogassa a lányom a párja, kivéve ha ő is egyetemista még. Egy férfi attól férfi, hogy gondoskodik a párjáról, családjáról, anyagilag is.

Ha a fiamat támogatná egy nő, az furcsa lenne, de nem szólnék bele.

aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
#13. Annyira ostoba vagy…
aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
22%
Azt nem írtad hogy a párod hogy viszonyul a gyerekhez,elfogadja vagy utasítgatja parancsol,elakarja üldözni???? Valami konkrétat irhatsz
aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
Bocs nem ide szántam
aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

“Szia! Lehet érdemesebb lenne a kis köcsög buzeráns párod szüleinek mondani, hogy egy rakás szart gyártottak. Puszi!


Utóirat: Remélem, hogy elüt egy busz.


Üdv. K.R., Kazincbarcika“


Közben ilyen csodákat kapok privátban 😂

aug. 30. 17:48
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le
aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
25%

#13

A gyereket támogatja a szülő nem egy felnőtt embert a párja. Elvárod? Mert ha nem pénzelik a ribnc kölyköd, akkor mi lesz?

aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!