Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ez ellen? Vagy...

Mit tehetnék ez ellen? Vagy mivel vonhatnám el a figyelmemet? 16/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szinte a fél nyaram ezzel ment el, hogy a szüleim igen gyakran veszekednek, minden egyes héten, volt már belőle fizikai erőszak is 2-3x, viszont azt nem tudom hova tenni hogy súlyos-e vagy nem, rángatták egymást és pofonok is csattantak már el. Ez az egész nagyon mélyre húzott engem, minden napom félelemmel telik el, hogy "csak ma ne kezdjenek bele újra". Régebben is voltak vitáik, de ilyen még soha nem fordult elő, legalábbis fizikailag biztos nem. Most is remegek, és pontosan tudom, nem nekem kell ezt megoldani, mégis a figyelmemet máshova szeretném terelni, vagy csinálni valamit, hogy ettől távol maradhassak. A hangosabb zajoktól is már egészen befeszülök, érzékeny vagyok rájuk, alig tudok enni, ez tönkre tesz. Most leszek 11-es az iskolában, de barátokkal találkozás sem megoldható, mert nincs semmilyen közeli kapcsolatom a többiekkel, nem is akarnak nyitni felém, én próbáltam mindvégig.

Az lenne a kérdésem, mégis mit csináljak, vagy amikor ismét kezdődik előről az egész náluk?

Köszönöm előre is a segítő válaszokat.



aug. 26. 18:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban élsz? Nincsenek esetleg ilyen ingyenes közösségi klubbok, ahol lehet tanulni, akár ismerkedni másokkal? (Nem párkapcsolati céllel, csak úgy egyébként.) De a könyvtár se rossz ötlet, akár városi, akár sulin belül.
szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!