Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha apám a haverjának...

Normális ha apám a haverjának tart?

Figyelt kérdés
Azt mondta , h szuper , hogy velem mindent meg tud beszélni és én vagyok a legjobb haverja

júl. 27. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális ha közben nem feledkezik meg, hogy az apád elsösorban. Egyébként nagyon fontos a korod is.
júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Így elsőre azt mondanám, hogy nem egészséges, de azért tudni kellene, miért mondta, mikor mondta, milyen a kapcsolatotok. Az tényleg jó, hogy ha meg tudtok beszélni dolgokat, az már kevésbé, ha rád támaszkodik, és tényleg te vagy a legjobb barátja. Mert hogy elsősorban a gyereke vagy, és így olyan, mintha más szerepben akarna látni.

Nehéz ez a téma, mert az egyik legnépszerűbb sorozat (Gilmore Girls) is romantizálja a szülő-gyerek "barátságot", és könnyű azt hinni, hogy az milyen jó dolog... miközben sokszor nem az.

júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem jó, te vagy a gyereke!
júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Havert mondott, nem barátot.
júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Én fiatal koromban kifejezetten örültem volna az atyáskodás és az örökös kritizálás helyett egy haverkodó, egyenrangú faternak.
júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!