Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám alkoholproblémája miatt...

Apám alkoholproblémája miatt tele lett nálam a padlás. Hova meneküljek hogy otthagyjam egy életre?

Figyelt kérdés
jún. 28. 23:02
 1/10 anonim válasza:
29%
Ne a pesti agglomerációba, az már tele van.
jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Győr megyébe se, az is tele.
tegnapelőtt 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Mennyi idős vagy? Vannak rokonaid?
tegnapelőtt 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt úgy oldottam meg, hogy 3,5 évig szinte állandóan dolgoztam és gyűjtöttem az önerőmet sajátra, 3,5 év után építkezni kezdtem ami 10 hónap alatt elkészült. Azóta nem is beszéltem apámmal.


Csak akkor fürdött mikor fodrászhoz ment, kb 2 havonta. És rendszeresen behugyozott, az ágyába annyira részeg volt. Vagy néha felébredt és elindult a wc felé, csak ilyenkor végig hugyozta a nappait, néha be is szart


Ha elmenekültem volna még mindig alberletbe laknék, meg még évekig ott is maradtam volna.


Az én nézőpontom szerint jól döntöttem, de aki nem él együtt ilyen emberrel az nem tudja milyen!!! Az a rokonom aki minden féle szemetnek elmondott mert magára hagyom, és mi lesz így vele stb., 1 napot nem bírt ki vele a házban, mikor jöttek ott alvós látogatóba. Pedig előre mondtam nekik apamnál alszanak, este már át akartak jönni hozzám aludni... Aztán én is kiosztottam őket, és apámnál aludtak, de másnap reggel idő előtt elmenekültek.


A faluba a mai napig ő az ártatlan szerető apa, akit a gyerekei lesz@rnak... 2 kocsma van a faluba egyikbe se mehet be olyan büdös, és csak a teraszon szolgálják ki.

tegnapelőtt 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Hogyhogy hova? Bárhova. Nem értem a kérdést.
tegnapelőtt 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rakott karfiol ***** válasza:
92%
Én sem értem.
tegnapelőtt 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Vannak rokonok? Tanulsz vagy dolgozol? Rengeteg mindentől függ a dolog
tegnapelőtt 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Miért, a padlásra kerültek az üres sörösüvegek? Ki kell dobni, és kész.
tegnapelőtt 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha a padlás tele van, menj a pincébe
tegnapelőtt 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
14%
😂😂😂😂
tegnapelőtt 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!