Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért velem akarja...

Apám miért velem akarja megírattatni az önéletrajzát?

Figyelt kérdés
Apám mondta hogy fejben megvan neki hogy mit akar az önéletrajzba beleírni. Azt mondta majd leírkálom egy papírra, majd begépelem és egy ilyen önéletrajzos ai-al akarja megcsinálni. Csinált már ilyen önéletrajzot. Nem tudom minek kellek én ehhez.
júl. 6. 09:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom azt gondolja, te ügyesebben összehozod, mint ő. Erről miért volt fontos kérdést kiírni? Olyan nagy megerőltetés ennyit segíteni neki? Akkor neki mondd az itteni panaszkodás helyett.
júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Hogy legyen valami hasznod is, sok pénzbe kerül egy gyerek eltartása. Úgyis a gép előtt ülsz egész nap.
júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, amikor már nagyobbacska voltál, és tudtál volna szendvicset csinálni magadnak, a szüleid nem kérdeztek vissza, mikor megkérted őket, hogy ugyan dobjanak már neked össze egy szendót, hanem megcsinálták. Na, ez pont ugyanolyan.
júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, te sose kértél segítséget tőle? Sose vitt el iskolába, nem segített a leckében stb?
júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nincs tízperced összedobni?
júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%

Mert nem akar haladni, fejlődni a világgal és azért csinált gyereket, hogy ezeket megcsinálja helyette.


Aztán később az ilyen szülők várják a legjobban a gyerektől, hogy önállósodjon, ilyen példamutatással.


Szomorú, le fognak pontozni, de ez van.

júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Miért kell ilyen szemétnek lenni? Én apunak nem hogy megírtam az önéletrajzát, de meg állásokra is jelentkeztem neki, hivatalos leveleket írtam neki, hogy segítsek. Annyira faj ez neked vagy mi?
júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

A gyerek csak akkor lesz önálló felnőtt ha rendszeresen adnak neki munkát és feladatot, és nem egész életében a seggüket is kitörlik helyettük.


Azért van annyi életképtelen felnőtt mert nem tanulták meg soha hogy nem csak jogaik vannak hanem kötelességeik is.

júl. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

#9


Az apja önálló?

Egy önéletrajzot nem tud megírni!


🤡

júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hű, de lusta vagy! Nem tudsz egy negyedórát az apádra szánni szórakozás helyett? Fel se merül benned, hogy te is segíthetsz nekik, nemcsak ők neked?
júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!