Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért velem akarja...

Apám miért velem akarja megírattatni az önéletrajzát?

Figyelt kérdés
Apám mondta hogy fejben megvan neki hogy mit akar az önéletrajzba beleírni. Azt mondta majd leírkálom egy papírra, majd begépelem és egy ilyen önéletrajzos ai-al akarja megcsinálni. Csinált már ilyen önéletrajzot. Nem tudom minek kellek én ehhez.
júl. 6. 09:17
1 2
 11/20 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Ennyit már tényleg megtehetnél az apádért. Gyorsan megírni, feladni és kész. Gondolom nem ért annyira a géphez meg a nethez ezért kell a segítség.
júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
gondolom írástudatlan apád
júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Érezd magad megtisztelve, hogy bízik benned és segítséget kér tőled, és hajlandó megmutatni neked és megosztani veled a szakmai életét. Ezáltal közelebb is kerülhettek egymáshoz.
júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13%
Megiratod ChatGPT-vel.
júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Lusta semmirekellő vagy.
júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán az ő számítógépes tudása kisebb a tiednél és tart téged annyira, hogy tudja: megbízhat benned, jó munkát fogsz végezni.
júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

na oke lusta semmirekellő vagyok?

mondtam apámnak hogy na írjuk meg az önéletrajzot, ugye úgyis fejbe megvan neki (azt mondta). erre: "jaj majd holnap, mert ma már nincsen kedve hozzá", másnap: "jaj majd máskor mert most fáradt vagyok".

nem telne neki is 5 percbe hogy akár lediktálja a vázlatpontokat?

júl. 7. 22:45
 18/20 A kérdező kommentje:

plusz ha csinált már ilyet miért pont nekem kell? egyrészt ha nem mondja meg miket írjak bele neki akkor hogyan írjam meg?

meg nem a gép előtt ülök egész nap, házas nő vagyok. külön élek. arra várok hogy elküldje üzenetben a vázlatot.

júl. 7. 22:50
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már túl fáradt apád a munkához és az élethez is? Szeresd, segítsd, amíg lehet.
júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Házas nő vagy? Uramatyám! Szerintem itt mindannyian azt hittük, hogy 17 éves szakmunkástanuló fiú vagy!

22:45-kor írtál ide be, hogy apád fáradt. Te komolyan nem tudod elképzelni, hogy 3/4 11-kor az emberek fáradtak? Várod, hogy elküldje, majd ha elküldi, megcsinálod. Negyed óra alatt.

júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!