Haragszik rám apám?

Figyelt kérdés

Felújítást tervezünk végezni a szobámban, így apu előre minden szekrényemet és fiókomat kipakolt, a zoknijaimmal és kisgatyáimmal együtt. Annyira pipa lettem rá, hogy mérgemben én az ő zoknijait a közeli patakba dobtam, a pólóival együtt.

Majdnem megvert, szid folyamatosan. Aljasnak nevez.



Most hogy békítsem ki?



tegnapelőtt 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen
tegnapelőtt 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nem értem, hogy miért baj az, ha előre kipakolt, mert felújítást terveztek. Ha meg lett beszélve, akkor erre számíthattál volna. Az, hogy te meg így megbosszulod, amit tett, azt eléggé túlzásnak tartom. Nem csoda, hogy haragszik rád, méghozzá jogosan. Nyilván a veréssel nem értek egyet, de ezt már ő tudja.
tegnapelőtt 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Úr isten, te kattant vagy! 🤣

Ülj le mellé, beszélj vele, és küldj egy SMS-t neki, amiben bocsánatot kérsz. Ha csak egyszer azt mondod; bocsánat, az nem lesz elég. Viszont pénzzel ne engeszteld, az nem lesz olyan hasznos.

Hány éves vagy?

tegnapelőtt 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú lesz ez a nyári szünet..😱😱
tegnapelőtt 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vagy egy gyenge kamu, vagy egy kattant tini, de gyanítom, inkább az előbbi, mint az utóbbi eshetőség áll fenn. Egyik sem jobb eset, mondjuk.
tegnapelőtt 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Apád nagyon mérges, de azt mondta, este majd anyádat fogja megbüntetni.
tegnapelőtt 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az aki múltkor téglával verte be dühében a kocsi szélvédőjét ugye?

Nem unod még? Diákmunka nyárra?

tegnapelőtt 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kamukéro! Gyenge!
tegnapelőtt 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
81%

Elmesélve kicsit vicces, de a bosszúállás nagyon gáz. Bocsánatot kell kérned, és valahogy helyrehoznod a hibádat, hogy hogyan, azt vele kell megbeszélned.

Mit beszéltetek meg a kipakolással kapcsolatban? Mondta előtte neked, hogy pakolj ki? Nem csak azért csinálta, mert téged hiába kért?

A verés elfogadhatatlan.

tegnapelőtt 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmit

Egyszer meg is ütött. Sajnos nem kamu

tegnapelőtt 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!