Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszik rám szerinte...

Jogosan haragszik rám szerintetek az apám? 18/f

Figyelt kérdés

10+ éve elváltak, én anyával élek.

Apám külföldön dolgozik, ott nem iszik mivel sofőr.

De ha hétvégente itthon van, végig piálja kb az egész hétvégét. (alkalmanként én is bepiálok a haverokkal, de nem egyedül otthon hétvégén...)


Van, hogy elmegyek hozzá, akkor csak a hülyeséget hajtja körbe-körbe.

Amikor már nagyok sokat iszik akkor mindenkit elkezd szidni (a nagyanyád így meg úgy, az a ny ád...). Na olyankor van hogy fogom magam, és húzok haza, hallgassa a halál őt.


Vettem egy 24 éves autót (Skoda Felcia), most ha bármi van engem csesztet, hogy menjek hozzak neki sört, vigyem el őt egyki-másik haverjához. Volt, hogy jó 50+ kilométerre elvittem egyik haverjához. Jött velünk egyik haverom is, mondom addig elmegyünk beülünk valahová. Ők ott bekúrtak- aztán hívott hogy menjek érte éjjel. Mentünk, nem bírt kimászni, bementem hogy itt vagyunk, gyere megyünk. Erre ő hogy ő nem jön, várjunk még egy kicsit...


Ráordibáltam, hogy akkor mi a fallosznak hívtál, jól el voltunk ott ahol voltunk, és otthagytam őt. Aztán elmentünk a haverommal egy másik szórakozóhelyre, fater meg reggel busszal jött haza.



Aztán ő az a tipikus jól keresek, itt van pénz tankolj az autóba meg ilyenek....


Szó mi szó fajaa dolog, hogy néha ad pénzt mert hétvégente elég sokat elfutkosok (igaz, ha a haverokkal megyünk akkor tankolok, szétosztjuk és fizetnek bele ők is).


Józanon nagyon normális, de most azon pattog, hogy én le sem .... őt, egész héten fel sem hívom (most haza sem jöhet németből).

De nekem egyszerűen nincs kedvem hozzá, se józanon sem részegen. Hétvégén is ha megyek hozzá úgy megyek hogy "muszáj", legalább kávézok egyet a nagyival.



2020. márc. 23. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, mi a fráaznak tartod vele a kapcsolatot?! Nem, az nem indok, hogy “merazapám”, vagy “há’merrokon”.

Szóval, miért?

2020. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%
Szóval, miért?
2020. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát pedig mást nem tudok írni, csak mert az apám... meg a nagyihoz amúgy is járok hetente letalább egyszer, nincs kedvem tőle azt hallgatni hogy miért nem beszélsz apáddal...

Azt mondom jobb a családi béke, csak már mindenem kezd tele lenni a látszat békével....

2020. márc. 23. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt szó semmi haragról, apád egyszerűen boldogtalan. Nem tud mit kezdeni az életével.
2020. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Rájött, hogy elk***ta az életét.


Hagyd és legyél mellette.

Azt a kis időt kibírod

2020. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem mennék érte sehova, nem vinnék neki piát, nem hordozgatnám.
2020. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Megvan a maga nyomora, küzd vele. Nagyvonalú veled, szeret az apád.

Ahelyett, hogy itt nyafogsz, hívtad volna föl.

Melózik, magányos, hát otthon iszik, vagy a havernak elsírja a bánatát.

2020. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én több mint 10 éve nem tartom kapcsolatot apámmal, mert nem jó apa. Nem a vér számít, hanem hogy életében szülőként mit tett le az asztalra. És marhára nem érdekel amikor mások azt mondják " de hát az apád", ilyenkor közlöm vele, hogy ha ennyire fontos neki vegye magához.
2020. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonymousreview60 ***** válasza:
24%

Apád melózik, fáradt, elvált és magányos. Ezért ilyen. Sajnos egy nagyon rossz tüneti kezelést választott, mert amikor iszik, akkor nem jut eszébe, hogy neki rossz. Amikor kijózanodik, akkor meg arra emlékszik leginkább, hogy akkor nem volt rossz, nem jó volt, csak nem volt rossz.

Tudna ellene tenni, csak még nem érett meg rá agyilag az elhatározás, közben meg megy az idő. Én ezt így elmondanám neki valami finomabb fogalmazással vagy valami mesébe öltve, ha szereted valamennyire mint apádat vagy felebarátot.

Nagyanyádnak is elmondhatod ugyanezt.

2020. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért tartod vele a kapcsolatot? Ha azért mert az apád akkor ha odamész hagyd békén azt a kis időt kibírod míg nála vagy.
2020. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!