Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám azért haragszik rám mert...

Apám azért haragszik rám mert nővéremmel szóba allok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy feltestverem apam révén. Kb 1 éve vettem fel a kapcsolatot apammal es nővéremmel is, mert nem foglalkoztak velem eddig. Jo kaocsilat alakult ki, főleg nővéremmel. Apam es noverem 5 eve haragban vannak. Apamnak es a jelenlegi felesegenek ez nem tetszik, hogy en jóban vagyok a tesommal es amiota mondtam hogy nagyon megszerettuk egymast apaum alig akar szoba allni velem. Nen érti meg hogy nekem semmi kozom ahhoz ami koztuk tortent. 26L

2020. szept. 1. 09:08
 1/9 anonymousreview60 ***** válasza:
83%

Így van, nincs közöd a köztük lévő konfliktushoz. Mindkettővel bánj úgy, ahogyan megérdemlik. HA ez nem tetszik apádnak, akkor az az ő baja.

Azért itt figyelembe veendő az is, ha tegyük fel(!), a nővéred átverte apádat/apád ismerősét 20 M-val, amiből a nővéred nem istápol téged, de emellett is jó a kapcsolatotok. Ekkor is megérdemli a nővéred a figyelmedet?

2020. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jelenlegi no a csaj anyja vagy egy ujabb?
2020. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem a csaj anyja... egy ujabb, akivel 10 eve vannak együtt...
2020. szept. 1. 09:53
 4/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Mi a konfliktus apád és a nővéred között?
2020. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Ne emlegessed a kapcsolatodat a féltestvéreddel (ha kérdeznek gelóle tagadd le), de ha Ti úgy látjátok jónak - tartsátok fenn.
2020. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudjuk, mi történt, így nehéz írni bármit. Pl. lehet, a tesód olyat tett, ami miatt jobb, ha tényleg távol maradsz tőle. Ha meg nem így van, akkor meg ne mondd el apádnak, ha találkoztok, ennyi.
2020. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából apam feleségének van baja a noveremmel. Noverem szerint féltékeny volt ra mindig, ha apam vett neki valamit. Es akkor volt nagy vita, amikor kiderult higy titokban apam utalt noveremnek 8 millio forintot, amin vett egy autót maganak. De hozza teszem, hogy apamnak van miből... bar engem sose támogatott, de nem sajnalom a noveremtol. Örülök hogy neki nem kellett annyit nélkülöznie mint nekem.
2020. szept. 1. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:
8 millió, most meg nem akar vele beszélni? Apád a családi béke miatt ilyen, hogy a mostani nője ne csesztesse?
2020. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem... apam megharagudott noveremre.... mert mostohaanyam megkavarta köztük a kakit, es az irigysege vezette ehhez
2020. szept. 1. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!