Ölnél a gyermekedért?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy közvélemény kutatást. Az érdekelne, hogy ölnétek-e a gyermekeitekért? Kérlek az alábbiakat írjátok le a válaszotokban: Tudnál-e ölni azért, hogy megvédd a gyermekeidet? IGEN/NEM, korod, nemed; van-e gyermeked vagy nincs; meddig mennél el azért, hogy megvédd őket; véleményed az ellenkező táborról.


Kezdem én:


1. Igen, tudnék

2. 22 éves vagyok

3. Férfi

4. Nincs gyermekem, nem is szeretnék, de ha egyszer lesz semmi sem állíthat meg, hogy megvédjem őket.

5. Bármeddig, az életem árán is megvédeném őket, amitől csak kell.

6. Megértem ha valaki nem tenné meg. Mások az értékrendek, de szerintem ha valaki gyermeket vállal, vállalja azt is, hogy minden áron vigyáz rájuk.


Köszönöm ha részt veszel a kutatásomban! Kérlek, a rosszindulatú és feszültségkeltő kommenteket mellőzzük! Vitát lehet folytatni, de csak értelmesen és egymás tiszteleben tartásával!



júl. 24. 13:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

Igen, 32 éves nő vagyok. Ha közvetlen életveszélyben lenne pl.valaki az életére tör a fiamnak, akkor ha máshogy nem tudnám megállítani, képes lennék hidegvérrel megölni az illetőt.

Véleményem az ellentáborról, sokan nem is gondolják magukról mire lennének képesek, amíg olyan helyzetbe nem kerülnek.

júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%
Igen,ölnék. 58 éves nő vagyok, 3 felnőtt gyerekkel. Mindig is tigrismama voltam. És volt alkalmam közelről végignézni gyereküket elvesztő szülők lassú haldoklását, leépülését. Hát kösz,nem. Ha rajtam múlik,mindent megteszek a védelmében.én éltem többet, én megyek el hamarabb, ez így normális.
júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
36%
Igen, és az a szülő akinek erre nem egy egyértelmű igen a válasza, annak minek gyerek?
júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. 41 éves vagyok.

3. Nő

4. Van 4

5. Akármeddig. Az utolsó lélegzeteim védem.

6. Nem értem őket. Azt meg főleg nem hogy miért van gyerekük.

júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Mármint LÉLEGZETEMIG.

Bocsi. 24-es voltam.

júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

1 igen

2 34

3 nő

4 3 gyermekem van, mindegyik 5 év alatt.

5 én is bármeddig elmennék, hogy megvédjem őket

6 Aki azt mondja, hogy nem védené meg a gyermekét bármitől és bárkitől, az hogy néz a gyerek szemébe? Szerintem az az ember magát jobban szereti, mint a gyermekét. Ha jól láttam az összes férfi válaszoló ölne a gyermekéért, szomorúan olvastam, hogy a nők viszont nem. Igen, mi vagyunk a gyerekekkel 24/7 és piszok nehéz. De akkor is! Felnőve magamat soha nem védtem meg, de a gyermekeimért amit kell, megteszek.

júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem tudnék.
júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!