Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van-e olyan eset, amikor...

Van-e olyan eset, amikor beleszólnál gyermeked párválasztásába?

Figyelt kérdés
Van-e ennek értelme, vagy minden esetben csak olaj a tűzre?
jún. 21. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Van
jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kirívó esetben. Bántalmazás esetén, kiszedném onnan.
jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak nagyon extra esetben
jún. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Van. Pl. börtön viselt cigó esetében.
jún. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Van és meg is történt. Muszáj volt, nagyon rossz vége lett volna. Utólag ő is belátta. Azóta normális párja van, támogatom őket.
jún. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Soha. A tapasztalatbol tud csak tanulni a fiam. Nem fogom korlatozni semmiben.
jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem.


Senkit nem lehet megmenteni a saját hülyeségétől.

Ha bántalmazó féllel áll össze, akkor segítek neki jöhet hozzám, de úgyis elköveti a hiábat, viszont ha ellenzem, összekapok vele, akkor az esélye is elmegy, hogy engedje majd, hogy segítsek.


Egykori gimis barátnőm majd 10 éven keresztül élt bántalmazó kapcsolatban.

Tudta ő is, de ő döntött úgy, hogy benne marad a szrban. Ott voltam neki, meghallgattam de nem szóltam be, nem hordtam le, milyen hülye, hanem éreztettek vele, hogy ha lépni akar bármikor, jöhet hozzám lakni, segítek.


Már rég nem tartjuk a kapcsolatot. Ez is az ő döntése volt.

jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer igen. Jó házból való úrifiú volt. Megházasodtak, és vitte is Németországba a lányomat. Aztán kiderült, hogy drogozik. Lányunkat is bedrogozta többször. Mikor megtudtuk, beültünk a kocsiba, és meg sem álltunk Németországig, hazahoztuk a lányunkat. Még szerencsére az elején volt a dolognak, de azért volt pár nehéz hetünk/hónapunk. Ügyvédet fogadtunk, már itthonról vált el. 20 volt akkor.

Azóta eltelt 15 év, elvégzett egy egyetemet, férjhez ment (külföldre), dolgozik, van egy kislányuk, boldogok.

Többször mondta azóta négyszemközt, hogy hálás nekünk...

jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha egy jóval idősebb, 30as, 40es csotrogány rászállna a fiamra, mindenképp. Normális korban hozzá illő lány esetében nem szólnék bele.
jún. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mint gyermeki fél írok.

Nekem anya szeret beleszólni a párkapcsolatomba. Amit lát az alapján ítélkezik és hullanvölgyei vannak. Van amikor sárgaföldig szidja még a párom családját is, de van amikor olvadozik tőle, hogy micsoda ember. Borzalmasan utálom, mert könnyen befolyásol. Sokszor okoz felesleges problémát a kapcsolatunkba. Ha szarul döntök, az az én bajom. Ne szóljon bele feleslegesen.

jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!