Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák büszkék lennétek a...

Anyukák büszkék lennétek a lányotokra ha megtudnátok hogy élő adásban esett teherbe a való világ műsorban?

Figyelt kérdés
júl. 22. 18:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
73%
Többet nem jöhetne haza.
júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Mi az ami ebben büszkeséggel kellene hogy eltöltsön?
júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Te büszke vagy a férfitársaid által generált háborúkra, nyomorra és pusztításra a világban?
júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem
júl. 22. 18:24
 5/16 babyboom567 ***** válasza:
82%
Undorító.Mekkora szégyenben fog élni a gyereke,mennyit fogják cikizni a suliban.Lehet még másik városba is költöznék, ahol senki sem tudja, hogy az én lányom, egy ekkora felelőtlen könnyűvérű.
júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Mivel már alapból a villa miatt is szégyenkeznék, egy terhesség már nem dobna rajta. Én inkább azon aggódnék, hogy egy ilyen mesterséges bezártságban szövődött kapcsolat kizárt, hogy működjön idekint is, szal az unokámnak nem lenne apja...
júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 babyboom567 ***** válasza:
44%
De mondjuk teljesen kizárt lenne, hogy idáig eljutnánk, mert a legtöbb ember gyereke nem csak nő mint a gaz,hanem nevelik,taníttatják, adnak át neki emberi értékeket,önbecsülést, tartást,tiszteletet, illemet. Az én gyerekemnek lenne tartása,esze ,tudna élni a lehetőségeivel,és nem járatná le magát ország világ előtt,hogy ilyen sz@rokba jelentkezik mint a valóvilág.
júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon
júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
7-es! Egy gyereket lehet befolyásolni egy darabig a neveléssel. De olyan hogy “az én gyerekem ilyet nem csinál, mert én megnevelem” olyan nincs. Saját személyisége és szabad akarata lesz. Általában egy ember 10-ből 9-szer máshogy éli az életét, mint a szülők akarnák.
júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Es nem ket ember kellett hozza? Olvastam, hogy “apuka” anyja is nyilatkozott, hogy hat a fia 21 evesen olyan mint barki mas, megy a farka utan, es a csaj akaszkodott ra. Ja persze, fiacskaja meg lett eroszakolva.

Ugyanolyan hibas mind a ketto, egyik se huzott gumit, noha van automata a villaban.

júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!