Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám javítani a...

Darcy_Raven kérdése:

Hogyan tudnám javítani a kapcsolatom a szüleimmel és a nővéremmel?

Figyelt kérdés
Egy fedél alatt élünk de Asperger szindrómás vagyok és emiatt vannak konfliktusaink. Mérges vagyok apámra amiért bantott és soha nem beszélt velem csak akkor ha kötekedni akar. A nővéremtől eltvolodtam ő is csak akkor szól ha kötekedik. Anyámnak többször mondtam hogy segítségre van szükségem súlyos depresszió és telefonfüggőség miatt és az autizmusom kezelése végett. Nem lehet velük családi kapcsolatait kialakítani. Idegenek vagyunk egymás számára. Nem veszi komolyan amit a mentálhigiénés szakember javasolt. Nekem kellett könyörögni hogy keressenek nekem egy orvost éveken át mikor még kiskorú voltam. Ez nem család, csak egy pár lakótárs akik nincsenek jóban és ez rossz hatással van rám.
júl. 12. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit javítani.
júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek drága válaszaló, vagy teljesen elkülönülök tőlük vagy javítok a kapcsolatunkon, az megoldaná a problémáimat.
júl. 12. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők nem akarnak veled normális kapcsolatot, akkor neked is tovább kell lépned rajtuk.
júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vedd be hármasba a nővért, vagy passzold át nekem.
júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!