Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezelhető egy ilyen...

Hogyan kezelhető egy ilyen helyzetben a problémás szülő?

Figyelt kérdés
A nagyanyám egy héttel ezelőtt elhunyt. Rendszeresen jártunk át hozzá látogatni, bevásárolni. Nem fogadtam el tőle soha pénzt erre, de tudtam, hogy otthon hol tart kp-t. Cirka 100 ezer forintról volt szó. Tegnap átmentem a házába, előtte szóltam anyámnak (régóta nem élek vele) erről, hogy átviszem hozzá, ne maradjon ott érték a lakatlan ingatlanban. Meglepve tapasztaltam, hogy 2-3 ezer van ott mindössze. Azonnal hívtam is anyámat, hogy eltűnt a pénz. "Jaj, hát ő azt nem tudja, de nem is érdekli..." Oké, a lánya, de szerintem erről azért lehetett volna szólni.
júl. 12. 07:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
39%

17.

Ezt honnan veszed, hogy be sem mehet abba a házba?

Hú asszátok meg itt mindenki szakjogász?

Vagy ő volt a közjegyző a hagyatékin, egy héten belül a haláleset után?

júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!