Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell megsértődnie a...

Miért kell megsértődnie a szüleimnek azon, hogy nem beszéltem meg velük a nyári kolit?

Figyelt kérdés

Igazából vizsgaidőszak alatt dolgoztam, amit szintén nem említettem meg otthon, amin szintén megsértődtek.

Szimplán azért nem, mert eddig valahányszor dolgozni akartam nyáron, és nem jött össze, mindig hallgathattam a bszogatást, hogy csak lusta vagyok, és totál kamu volt, hogy diákmunkázni akarok. Miközben csak nem vettek fel sehová , mert faluról olyan rossz a tömegközlekedés, hogy nem érnék be kezdésre, vagy nem érném el az utolsó vonatot.

Idén meg se említettem, hogy szándékozom dolgozni, mert nincs kedvem a cseszegetéshez, ha nem sikerül. Viszont összejött, mert maradhatok nyáron a koliba, tehát nincs ilyen bejárás miatt nem vesznek fel gond.

A szüleim viszont mélységesen megsértődtek, hogy én nem említettem a szándékot, meg rögtön veszekedtek velem, hogy mégis miből tervezem kifizetni. Miután meg megmondtam, hogy amúgy dolgoztam, akkor az volt a baj, hogy arról miért nem tudták.


tegnapelőtt 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ők ilyenek.
tegnapelőtt 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Rosszul viselik a leválásod
tegnapelőtt 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Mivel az írtad, hogy "mégis miből terbvezted kifizetni" Csak le akarnak húzni anyagilag. Menekülj minél hamarabb!
tegnapelőtt 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Hiába pontozzátok le a hármast, valószínűleg ott az igazság. A többiek meg arról írnak ami a mesekönyvekben jól mutat. Èld a saját èletedet, ès úgy ahogy azt eltervezed.
tegnap 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
3as, ez miért lenne lehúzás? Ennyi erővel az is az akkor ha a kérdező húzná le őket azzal hogy velük fizettetné ki.
tegnap 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

3, kezeltesd magad.

Mitől lenne lehúzás?

tegnap 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
60%
A szüleid most vannak tanuló fázisban, hogy ha baszogatnak, akkor azzal csak azt érik el, hogy nem fognak tudni a dolgaidról. Csináld csak, ahogy jónak látod, majd megszokják.
tegnap 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem illet volna szólnod nekik hogy "anya apa bent maradok a koliba és dolgozni fogok nem kell nektek füzetni a kolit"

Lehet nem állnak olyan jól anyagilag hogy még a nyári idöszakot is füzetni tudják szóval szerintem ez teljessen érthető hogy kiakadtak hiszen nem tudták hogy dolgozol.

Az meg hogy, dolgozol nyilván az miatt is érinti őket hogy tudják egyáltalán mit csinál a gyerekük X km-errel odébb.

tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!