Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám durván megsértődött rám....

Apám durván megsértődött rám. Jogosan?

Figyelt kérdés

Holnapra megbeszéltem Budapesten 4 órakor egy találkozót egy lengyel haverommal, egy nyilvánosan meleg sráccal, aki ma érkezett meg és szeretnénk összefutni. Apám ezt elutasítja teljes erővel, mert nyíltan meleggyűlölő. Amikor megtudta, hogy jövök fel Pestre (Ő is Pesti, én meg 100KM-re élek vidéken) akkor kitalálta, hogy "előtte" össze kéne ülni délelőtt egy plázában online munkakeresésre (kereken 1 éve nincs munkám és szenvedek a munkakereséssel, ezt ő megunta és saját kezébe vette a dolgot, erőltet coaching kurzusokra és webináriumokra, meg csesztet folyamatosan, hogy akkor együtt jelentkezünk meg cheklista alapján dolgozzunk a dolgon és hasonló).

Na most én ezt nem szeretném, mert 2 hónapja ugyanezt eljátszotta, csak akkor pakolással. Akkor vasárnap 4-re megbeszéltem egy Pesti haveri társasággal, hogy beülünk egy társasjátékra egy játékbárba. Apám kitalálta, hogy előtte kéne neki segíteni akkor pakolni, ha már úgy is Pestre jövök. Megbeszéltük, hogy reggel 9-kor találkozunk és lesz bőven időnk. Na sajnos ez nem így volt, mert apámnak megszokása, hogy késik és 9 helyett már 11-kor találkoztunk. Aztán kiderült, hogy nem vett dobozokat előző nap, tehát akkor irány a MÖMAX. Ott is eltöltöttünk másfél órát, mert nem tudta eldönteni milyet kell venni és amikor kiválasztotta a 10 darabot ami kell neki, egyesével vette meg mert így volt minden termékre 20% leárazás, amivel húzta az időt. Így lényegében 1-kor kezdtünk neki a pakolásnak, ami aztán 5-ig elhúzódott és a haverjaim nagyon durván mérgesek voltak rám, hogy 1 órát késtem. Főleg azért, mert olyan haverok, akiknek szűk idejük volt csak, mert kisgyerekük van és a nagyszülőknél volt, ahol csak pár órát tudtak rá vigyázni.

Apám nem tiszteli az időmet és nem szeretném, hogy ez megint megismétlődjön és hogy nekem kelljen magyaráznom, hogy apám miért zár be a bérgarázsba 24 évesen és miért volt kötelező pakolni olyan dolgot nekem, aminek semmi értelme nem volt sajnos. (Mert végül kiderült, hogy értelmetlenül pakoltunk)

Amikor mondtam apámnak, hogy kösz de nem találkozunk holnap, akkor teljesen berágott rám és megsértődött, hogy hálátlan vagyok és nem törődöm semmivel, csak a szórakozással meg a meleg "hülyékkel". Azóta nem tudok megszólalni és a telefont sem veszi fel.



2023. szept. 30. 16:49
A kérdező szavazást indított:
Jogosan
Nem jogosan
39 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Hát figyelj, ha nem szorulsz a szüleid anyagi támogatására, és nem a mamahotelben élsz, akkor nem jogos.
2023. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1: Akkor jogos? Mert teljes mértékben az ő anyagi támogatásukra szorulok és mamahotelben élek.
2023. szept. 30. 17:04
 3/26 anonim ***** válasza:
72%

Sajnos jogosnak tűnik.

Faterod elszánta magát, hogy segít neked a munkakeresésben, te meg lepotyantod. Ö így érzi, és a szitú az, hogy így is van.

2023. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, ha valakivel megbeszéltél egy programot, akkor ezt apádnak is tudomásul kell vennie, hogy aznap nem érsz rá.

Esetleg mondhattad volna neki, holnap nem jó, de egy hét múlva igen.

2023. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Sajnos már legalább egy fél éve, de inkább már január óta próbál foggal-körömmel segíteni, és sokszor online összeülünk Skypeon, heti 3 nap minimum, de semerre sem haladunk. És azt hiszi, hogy majd személyesen jobb lesz, pedig személyesen is már párszor összeültünk, de nem jutottunk soha semmire. Viszont Ő még mindig erőlteti ezt és hiába állítja azt, hogy holnap 4-re szabad leszek, a múltkori miatt ezt nem hiszem el neki.
2023. szept. 30. 17:21
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
De egyáltalán miért is tud a holnapi programodról?!
2023. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%
Igen akkor jogos.
2023. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
6os, miért? csak arról kell tudnia ha pénzt kell adni a kérdezőnek?
2023. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
6-os válaszolónak: Mert kötelező nekem beszámolni neki, hogy kitalálhassa, hogy melyik szabadnapján tudjunk összeülni a skypeos munkakereséses ülésre. Mert hogy 72 évesen nyugdíjasként részmunksidőben dolgozik diszpécserként és sok alkalmi munkája van, mert sok kiadónak és zenei előadónak Ő a social media menedzsere.
2023. szept. 30. 17:29
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig ilyen vaskalapos?
2023. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!