Anyám megsértődött?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a bankettem. Édesanyámat kérdeztem mit vegyek fel, azt mondta valami csinosabb ruha jobb lenne. Mondom oké. Elkezdeke ruhát keresgélni, ő addig próbál rábeszélni egyik ruhájára. Tudni kell régen egy méretű ruhákat hordtunk, azóta én lefogytam legalább 20 kilót, szóval ami most jó rá ruha az képzelhetitek mekkora rajtam. Mondom neki nem tetszik a ruha, diszkréten. Erre fel megsértődik és azt mondja hogy márpedig ilyet kellene felvennem és hogy a feketébe meg fogok sülni (éppen fekete felsőt néztem). Ilyenen miért kell megsértődni?
jún. 27. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Igen, anyád megsértődött. 🤷‍♀️
jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Hát, ha ilyenen megsértődik, meg is érdemli... mondom ezt egy kamaszlány anyukájaként :)

Nekem általában kikéri a lányom a tanácsomat öltözködés terén is, de még sosem vesztünk össze ilyenen, ha megfogadja jó, ha nem akkor sem sértődök meg. Próbálok irányt mutatni neki, de nem ragaszkodok a saját elképzelésemhez, ha ő mást szeretne.

Amúgy is a fekete mindig elegáns! ;)

jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Anyád megsértődött? Igen, megsértődött. Bár, arról fogalmam sincsen miért, azt a ruhát hordjad, ami neked kényelmes, nem azt, ami neki tetszik. Te banketted lesz
jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért sértődött meg, mert irigy mint a szr, amiért ő még mindig túlsúlyos te meg lefogytál.


Nálunk is ugyanez ment - aztán beleuntam és azóta minimalizálom vele a kapcsolatot.

jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!