Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes szülők nem képesek belátni, ha valami az ő hibájuk?

Figyelt kérdés
Összebarátkoztam egy ukrán sráccal, aki tavaly nyáron jött Magyarországra. Pár napja hazamentem meglátogatni a szüleimet, hoztam magammal ezt a srácot is, mivel mondta, hogy szívesen megismerné őket. A szüleimnek mondtam, hogy ne kérdezzenek a családjáról, mire apám csak azért is kérdezett, pedig mielőtt mentünk, direkt kihangsúlyoztam, hogy nem véletlenül kérem ezt. Előjött egy olyan kérdéssel, hogy a szülei is eljöttek-e Ukrajnából, mire mondta, hogy az anyukája pár éve halt meg, az apukája pedig Csernobilban dolgozott és már ő sem él. Erről apám több kérdést is feltett számára, mire a srác felállt és otthagyta. Apám meg válltig állította, hogy csak pár dolgot kérdezett, akkor miért nem mondta inkább, hogy erről nem akar beszélni (pedig pont előtte szóltam, hogy erről nem beszél szívesen).
júl. 1. 13:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

20as akkor nem kell hisztikézni ha kérdezősködik. Ha elvárok valakitől valamit, az a minimum hogy megindoklom. Havert meg amúgy tök felesleges hazacipelni főleg ha ilyen hisztis.


Az én apám is meghalt, ha valaki nem tudja és rákérdez elmondom, nem rohanok el mint valami drámakirálynő

júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
86%
21. Hiszen megindokolta, azzal, hogy nem akar róla beszélni!
júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
10%
22ez nem indok. Ez ködösítés. Ha a kérdező nem vette a fáradtságot hogy elmondja, miért vette volna az apja a fáradtságot hogy betartsa a kérést? nem tudta hogy ilyen kis hisztis a haver. Indoklás az lett volna hogy Figyi apa., a Béla szülei meghaltak, fáj neki, kérlek ne hozd szóba jó?
júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
Apád ugye Fidesz-szavazó?
júl. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!