Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez kamaszkori viselkedés,...

Ez kamaszkori viselkedés, vagy mélyebb a probléma?

Figyelt kérdés

A lányommal ma együtt kellett buszozni, es mondta, hogy ne üljek mellé.

A barátai előtt is szégyell.

Az utcán nem szívesen mutatkozik velem, kb 2 éve.

Hozzáteszem, hogy nem vagyok csorba, se mosdatlan, se púpos, nagyon odafigyelek a külsőmre, higiénára, diszkrét smink, szolid öltözet, átlagosnak mondanám magam.

Nem beszélek hangosan, nem hadonászok, nem folyik a nyálam, nem böfögök.

Mégis szégyell a lányom. Eleg fiatalnak nezek ki a koromhoz képest, nem iszom.

Múltkor azt mondta, hogy az a baj, hogy a hajam szőke, es nem barna.

Átfestettem, de nem segített.

A lányom 17 évet tölt en 48 at.

Egyetlen gyermekem, mindent megtettem érte.

Nem haragszom rá, mert szeretem, es barmit tesz nem tudom “meggyűlölni”, azert annyit mondtam neki, hogy ez nem esik jól, es úgy érzem elvesztettem a lányom.

Zsebpenzt adok neki, nem is keveset.

Kisebb korában természetes volt neki, hogy összetartozunk.

Ez így marad, vagy kamaszos “szégyellem az anyám” periódus?


jún. 29. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Legközelebb, ha vásárolni mentek, kérd már meg, hogy menjen, álljon másik kasszához a kis pakkjával, és fizessen magának, mert igazán nem akarod, hogy miattad égjen. Kis görény...
jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Ott a pont a 11-esnél!
jún. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

17 éves volt a fiam, amikor a nővére diplomaosztóján vagy 3 székkel arrébb ült le, mint én. De lehet, hogy volt az 10 széknyi távolság is 🤣🤣🤣

Akkor nekem is rosszul esett. Ma már röhögök rajta.

Azóta felnőtt, elköltözött. Ma éppen beugrott és szó nélkül rámolta ki a kocsimból és cipelte fel a garázsból a kaját, amit éppen bevásároltam.

jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Kinövi.Én is hasonló voltam,de kinőttem:)
jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező... kamaszodik a gyerek.... Nem ismered ezt az időszakot?


Szerintem amúgy megvan az oka, ha így érez. Nem ismerjük a kapcsolatotokat...

De szerintem nem az a megoldás, hogy nem kap zsebpénzt, hanem eddig is, ezután is jó viszonyt kellene kiépíteni, és megtartani. Beszélgetésekkel, nem csak a mindennapokról.

jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Beszelgetni nem hajlandó, csak ha kedve van, es akkor is azt a témát amit ő akarja!
jún. 30. 06:06
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Az én lányom hasonló volt olyan 15-16 évesen. Rosszul esett. Most már persze csak röhögök rajta, mert egy borzasztó aranyos és segítőkész nővé érett.
jún. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!